Neler yeni

Türknet mi Kablonet mi Uydunet mi ?

numansahinn

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
bu 3 firmadan birinden 16mpbs sınırsız tarife alacağım. önceden türk telekom kullandım altyapım 1.6ya kadar destekliyor genellikle 1 üstü 1.2 civarları alıyorum hangi firmayı tercih etmemi önerirsiniz

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
NetSpeed öneririm. Önerilerin dışına çıktım ama ben bunu kullanıyorum ve çok ucuz. 44 tl ödüyorum. 😁

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Lokasyonunun altyapısını turknet sitesinden incelet eğer uygun bulursan ona göre değerlendirmeni yap derim. Sanırım turktelekom alt yapısını kullanıyorlar.

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Millenicom'a da bakabilirsiniz. TurkNet VAE altyapısı üzerinden veriyorsa pek önermem, TurkTelekom daha stabil ona göre.

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
hangi servisin alt yapısı varsa bulunduğun bölgede onu kullanırsın örn türk telekom alt yapısı var sen istediğin servis sağlayıcısından internet al aynı hızları alırsın türknet alsanda uydunet alsan da türk telekom alt yapısını kullanmış oluyosun.

waspote

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Turkcell superbox ı da gözden geçirin hocam. Tamamen sınırsızı 270tl - 20/10 160tl - 10/10 100 tl şuan kampanya var. Altyapıya felan ihtiyaç duymuyor sim kart üzerinden modeme bağlayıp 4.5g olarak kullanıyorsunuz.

Ramazantskn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Türknet almanı tavsiye ederim 50mbp hız alıyorum ayda 65 tl ödüyorum altyapın ne kadar desteklerse o kadar alırsın benimki 50 mbg kadar destekliyor

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Türknet almanı tavsiye ederim 50mbp hız alıyorum ayda 65 tl ödüyorum altyapın ne kadar desteklerse o kadar alırsın benimki 50 mbg kadar destekliyor
75,99 ₺ artık ve her yerde size sunduğu paketi sunmuyor. TT VAE altyapısı ile hizmet veriyorsa bu ücrete 35 Mbps +10 ₺’ye de 100’e kadar yükseltebiliyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
75,99 ₺ artık ve her yerde size sunduğu paketi sunmuyor. TT VAE altyapısı ile hizmet veriyorsa bu ücrete 35 Mbps +10 ₺’ye de 100’e kadar yükseltebiliyorsunuz.

Evet fiyatı artırdılar, bende 2 abonelik var. TürkNet’de MH diye bişey yok, sıkıntı çıktı mı? Online işlemler veya Twitter den destek. Haklarında binlerce şikayet var. Devam ediyorum ama sağlam bir liman bulsam geçeceğim.

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Evet fiyatı artırdılar, bende 2 abonelik var. TürkNet’de MH diye bişey yok, sıkıntı çıktı mı? Online işlemler veya Twitter den destek. Haklarında binlerce şikayet var. Devam ediyorum ama sağlam bir liman bulsam geçeceğim.

Diğer evimde Turk.Net kullandım memnun kalmadım, TT 50Mbit kullanıyorum 2011 den beri memnunum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Bende müşteri hizmetleri falan yok diye NetSpeed diye bir firmaya geçtim memnunum bu güne kadar. 8 mbps kullanyorum 44 TL. 50'ye kadar destekliyordu ama bir de modem almamak için onu seçmedim. Bunu araştırabilirsin bir de.

hocam bi speedtest yapıp atar mısın ve konum nedir
Ankara hocam

Ramazantskn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bende şuana kadar sıkıntı çıkmadı tek sıkıntı canlı destek alamıyorsun e mail ya da fax atman lazım o da biraz can sıkıntısı eve internet bağlatmaları biraz uzun sürüyor bayileri olmadığı için istenilen belgeleri kargo aracılığıyla göndermen gerekiyor buda uzun sürüyor onun dışında paranın sonuna kadar hak ediyor zamlandığını ben bugün gördüm cuzi bir zam yapmışlar türktelekom Türkcell göre

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
65 ti, 75 olmuş, 100 yapacak hali yok, 2 tane personel çalışıyor kardeş.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende müşteri hizmetleri falan yok diye NetSpeed diye bir firmaya geçtim memnunum bu güne kadar. 8 mbps kullanyorum 44 TL. 50'ye kadar destekliyordu ama bir de modem almamak için onu seçmedim. Bunu araştırabilirsin bir de.

Ankara hocam

Kardeş bu hız kesmez beni, şu an ben 45mbps ile devam ediyorum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardeş bu hız kesmez beni, şu an ben 45mbps ile devam ediyorum.

Hocam tam okumadın galiba. 50 destekliyor ama ayriyeten modem almamak için bunu seçtim diyorum. İstersen 75 mbps hız al, 76 tl öde. Senin desteklediği alt yapıya kalmış 🤷‍♂️

numansahinn

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
altyapım 16mpbsye kadar destekliyor adsl hat yani vdsl değil sanırsam türknet alacağım 75 tl sınırsız olan paket

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
altyapım 16mpbsye kadar destekliyor adsl hat yani vdsl değil sanırsam türknet alacağım 75 tl sınırsız olan paket
Hocam o pakete niye 75 TL veriyon. 16 mbps sınırsız 56 TL zaten NetSpeed de. Müşteri hizmetleri de var.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam tam okumadın galiba. 50 destekliyor ama ayriyeten modem almamak için bunu seçtim diyorum. İstersen 75 mbps hız al, 76 tl öde. Senin desteklediği alt yapıya kalmış
Alt yapımızı öğreneceğimiz online bir yer var mı? Türknet olmasında, onlara güvenmiyorum, onların fiber dediğine başkası adsl diyor zira.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Alt yapımızı öğreneceğimiz online bir yer var mı? Türknet olmasında, onlara güvenmiyorum, onların fiber dediğine başkası adsl diyor zira.

Ara NetSpeed'i sor hocam. Sana alabileceğin hızı söylüyorlar.

Tips
Tips
Üst Alt