Neler yeni

Tüm iPhone ve Mac modellerine zam geldi

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Vergiler ve doların artmasıyla beklenen zamların artık sunulmasıdır. Paramızın dolar karşısında ne kadar değersiz olduğunu artık net bir şekilde görebiliriz.

Özetle,

iPhone X 6.099 TL'den 7.499 TL'ye

iPhone 8 Plus ise 4.099 TL'den 5.899 TL'ye çıkmıştır.

6.899 TL’den satılan iPhone X 256GB’ın fiyatı 8.599 TL gibi korkutucu bir düzeye geldi.

6.299 TL’den başlayan MacBook fiyatı 7.699 TL’ye,
4.599 TL’den başlayan MacBook Air fiyatı 5.499 TL’ye,
6.299 TL’den başlayan MacBook Pro fiyatı 7.699 TL’ye,
5.299 TL’den başlayan iMac fiyatı 6.499 TL’ye,
26.999 TL’den başlayan iMac Pro fiyatı 29.999 TL’ye,
13.999 TL’den başlayan Mac Pro fiyatı 18.299 TL’ye,
2.299 TL’den başlayan Mac mini fiyatı 2.999 TL’ye,
2.999 TL’den başlayan iPad Pro fiyatı 3.699 TL’ye,
1.699 TL’den başlayan 9.7 inç iPad fiyatı 1.899 TL’ye
1949 TL’den başlayan iPad mini 4 fiyatı 2.299 TL’ye çıktı.

Kaynak:

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Şimdi sat bence, 7 bin civarında...
O kadar sandığın gibi iyi değil ios güvenli olabilir ama bence parasını haketmiyor....
Gider Nokia, Asus zenfone 5z
alırsın ucuza :) yeni modeli çıktı mesela önsparişteydi :)
Ben i6 16 gb 6 ay garantili cihazı kaça satarım şimdi 3 bin ₺ olmuştur 2bin ₺ydi sıfırı, nokia 8 hepsiburadadan 2 bin ₺ ye almayı düşünüyorum. Apple cihaz ekranı küçük pixel çözünirlüğü kötü bana göre

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iPhone 6 32 GB, kozmetik açıdan 9/10, kasım ayında aldım. Fatura, kutu var. Ne kadara gider? 6S'e yükseltmek istiyorum.

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdi sat bence, 7 bin civarında...
O kadar sandığın gibi iyi değil ios güvenli olabilir ama bence parasını haketmiyor....
Gider Nokia, Asus zenfone 5z
alırsın ucuza :) yeni modeli çıktı mesela önsparişteydi :)
Ben i6 16 gb 6 ay garantili cihazı kaça satarım şimdi 3 bin ₺ olmuştur 2bin ₺ydi sıfırı, nokia 8 hepsiburadadan 2 bin ₺ ye almayı düşünüyorum. Apple cihaz ekranı küçük pixel çözünirlüğü kötü bana göre

Siz öğrenci değil miydiniz? Sürekli bundan bahsedip duruyordunuz. Öğrenciyim ben, param yok, param yok, param yok diye.

Şaşırtıcı.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
3 bine satıp 2 bin ₺ lik makineden almaktan bahsediyorum. Mantıklı bence, aslında çalışmıyorum, satmaktan bahsediyorum oradıda şaşırtıcı
Siz öğrenci değil miydiniz? Sürekli bundan bahsedip duruyordunuz. Öğrenciyim ben, param yok, param yok, param yok diye.

Şaşırtıcı.

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
3 bine satıp 2 bin ₺ lik makineden almaktan bahsediyorum. Mantıklı bence, aslında çalışmıyorum, satmaktan bahsediyorum oradıda şaşırtıcı
Mantıklı olmayan sizin davranışlarınız, öğrenci değilim ben, param yok vs. diyen sizsiniz. Şimdi de çalışmıyorum diyorsunuz ve kârına satış yapmanız gayet normal. Sürekli öğrenci olmaktan bahseden siz ve bu yoklukta iPhone alıp satmaya çalışmanız ve hala dürüst davranmaya çalışmayan yine siz.

Şaşırtıcılıklar silsilesi dedikleri bu aslında.

Güzel bir söz vardır. ....... Tam da sizin için yazılmış.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Aslı
3 bine satıp 2 bin ₺ lik makineden almaktan bahsediyorum. Mantıklı bence
Mantıklı olmayan sizin davranışlarınız, öğrenci değilim ben, param yok vs. diyen sizsiniz. Şimdi de çalışmıyorum diyorsunuz ve kârına satış yapmanız gayet normal. Sürekli öğrenci olmaktan bahseden siz ve bu yoklukta iPhone alıp satmaya çalışmanız ve hala dürüst davranmaya çalışmayan yine siz.

Şaşırtıcılıklar silsilesi dedikleri bu aslında.

Güzel bir söz vardır, bahane g*t gibidir herkeste bulunur. Tam da sizin için yazılmış.
Öğrenci değilim demedim kazanmadan harcamaktan bahsettim, gerçi babam izin vermiyor satmama :) Biraz düzgün konuşun, hem sizene ne yaparım ?

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aslı

Öğrenci değilim demedim kazanmadan harcamaktan bahsettim, gerçi babam izin vermiyor satmama :)
Siz düzgün konuşup, yalan söylemediğiniz sürece sorun yok. Gereksiz fiiliyatlar içerisine girmezsiniz bundan sonra.

Neyse, konu benim için kapanmıştır. "Sosyal" hayatınızda başarılar. (Umarım)

Son düzenleme:

kaanszgnr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
şaka gibi ya arabq parasına telefon almaya başlayacağız yakında

Tips
Tips
Üst Alt