Neler yeni

Çözüldü Tssaver hakkında

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
Selamlar, tssaver bildiğiniz gibi shsh kaydı almaya yarayan bir tweak. Benim sormak istesiğim olay şu. Şimdi ben ios 9.3.3 deyim yarın öbürgün olur da ios 11 için jb çıkarsa ben aşağıda belirttiğim shsh kaydı olan sürümlere nasıl geçebilirim?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Cihazınız nedir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@Keep hocam şuan için mümkün değil. Ama 5S cihazlar için şuanlık tam olmayan bi yol var ama TouchID çalışmaması gibi bir durum var. İlerde güncelleme alıp tüm cihazları kapsayabilir ama bunun için iOS 11.2 sürümünden aşağı olmanız daha iyi olacaktır.

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
@Keep hocam şuan için mümkün değil. Ama 5S cihazlar için şuanlık tam olmayan bi yol var ama TouchID çalışmaması gibi bir durum var. İlerde güncelleme alıp tüm cihazları kapsayabilir ama bunun için iOS 11.2 sürümünden aşağı olmanız daha iyi olacaktır.

Shsh kaydı almanın bir espirisi yok yani.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@Keep Senin aslında sormak istediğin jailbreak li bir sürümden başka imzası kapalı jailbreakli bir sürüme geçmek?

Eğer buysa sorduğun evet. İlerde iOS 11'e jailbreak çıktı diyelim. Sen bulunduğun sürümden shsh2 kaydınla geçiş yapabilirsin.

SHSH'nin esprisi var tabiki, Mesela şuan 5s ler 10.2 ye shsh ile rahatlıkla geçiş yapabiliyor. Jailbreaksiz sürümde olmalarına rağmen(10.3.x)

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
@Keep Senin aslında sormak istediğin jailbreak li bir sürümden başka imzası kapalı jailbreakli bir sürüme geçmek?

Eğer buysa sorduğun evet. İlerde iOS 11'e jailbreak çıktı diyelim. Sen bulunduğun sürümden shsh2 kaydınla geçiş yapabilirsin.

SHSH'nin esprisi var tabiki, Mesela şuan 5s ler 10.2 ye shsh ile rahatlıkla geçiş yapabiliyor. Jailbreaksiz sürümde olmalarına rağmen(10.3.x)

İstediğim sorunun cevabını aldım, teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt