Neler yeni

Truecaller ipa dosyası olan var mı elinde?

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Biliyosunuz ki Truecaller App Store Türkiye mağzasından kaldırılmış durumda bu nedenle indiremiyoruz hali hazırda Truecaller uygulaması telefonunda kurulu olup ipa dosyası şeklinde upload edip paylaşabilirler mi acaba?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Biliyosunuz ki Truecaller App Store Türkiye mağzasından kaldırılmış durumda bu nedenle indiremiyoruz hali hazırda Truecaller uygulaması telefonunda kurulu olup ipa dosyası şeklinde upload edip paylaşabilirler mi acaba?
İpa şekilde olmaz yapacağın iş app store ayarlarını abd olarak seçip öyle indirmen.

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İpa şekilde olmaz yapacağın iş app store ayarlarını abd olarak seçip öyle indirmen.
Onu biliyorum denedim de, geçerli bir ödeme yöntemi istiyor. Kart bilgilerimi girmek istemiyorum çünkü zaman zaman bazı uygulamarda deneme abonelik aktif ediyorum bazen iptal etmeyi unutuyorum otomatik ücret çekimi yapıyor. Jailbreaklı bir telefonda istediğimiz uygulamayı ipa dosyayı şekilde paketleyemiyormuyuz?

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

buyrun kendi apple id ilekurmadığınız crackerxi kurmanınız gerekebilir cydiadan
Crackerx kurulu bende zaten çok teşekkür ederim elinize sağlık

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
filza ile zipledim sonra ipa uzantısı yaptım
Maalesef desteklenmiyor diye hata aldım. Size zahmet uygulamanın Bundle klasöründen Info.plist dosyasını düzenleyip 2. Resimdeki olanları ekleyip tekrar ipa şeklinde paketleme yapabilirmisiniz?

Ekli dosyalar

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Kendiniz yazsanız olmuyormuydu?
Suan pc yok telden buraya yüklemeye çalıştım

Ekli dosyalar

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yani sence senin AppleID ile indirmiş olduğun uygulamayı başkası yükleyebilirmi?
Hayır plist dosyasina onları kendisi yazsa olmuyormu diye sordum?
Üstteki cvplarda zaten sizin söylediğinizi bende arkadasa söyledim

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kendiniz yazsanız olmuyormuydu?
Suan pc yok telden buraya yüklemeye çalıştım
Teşekkür ederim ipa yı Windows işletim sistemi üzerinde editleyebileceğimi bilmiyordum az önce küçük bir araştırıma ile bunu halletim fakat bu yöntemde işe yaramadı. Elinize sağlık genede.

Yani sence senin AppleID ile indirmiş olduğun uygulamayı başkası yükleyebilirmi?
Hocam Truecalleri kurabilmemin herhangi bir yolu yokmudur?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@rootrx

USA hesabın ile ancak yükleyebilirsin... veya başka bir ülkenin AppleID ile yükleyebilirsin...

Not: bu uygulamalar genellikle böyle çalışır , tüm kullanıcıların Tel numaralarını kendi serverinde barındırdığı için oto olarak tabiki herkesin kayıt ettiği isimleride bulur...

Kötü tarafı: MultiSim veya aynı no’lu birden fazla Sim kartı kullanıyorsan bazen uygulama tam çalışmıyor yani normal kişilerde Spam kategorisine düşüyorlar...

ayrıca uygulamaya Sim yetkisini tam onayladığın için truecaller rehberinde değişiklikler yapabiliyor...

Kısacası: tavsiye etmem bu ve benzer uygulamaları

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@rootrx

USA hesabın ile ancak yükleyebilirsin... veya başka bir ülkenin AppleID ile yükleyebilirsin...

Not: bu uygulamalar genellikle böyle çalışır , tüm kullanıcıların Tel numaralarını kendi serverinde barındırdığı için oto olarak tabiki herkesin kayıt ettiği isimleride bulur...

Kötü tarafı: MultiSim veya aynı no’lu birden fazla Sim kartı kullanıyorsan bazen uygulama tam çalışmıyor yani normal kişilerde Spam kategorisine düşüyorlar...

ayrıca uygulamaya Sim yetkisini tam onayladığın için truecaller rehberinde değişiklikler yapabiliyor...

Kısacası: tavsiye etmem bu ve benzer uygulamaları
Hevesim kaçmıştı zaten hocam teşekkürler tavsiyeleriniz için

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hevesim kaçmıştı zaten hocam teşekkürler tavsiyeleriniz için
altta Belirttiğim konuda 2 hesap arası geçiş yapıp istediğin zaman indirebilirsin. Her Restore sonrası lazım oluyor, En basit yolu.

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
altta Belirttiğim konuda 2 hesap arası geçiş yapıp istediğin zaman indirebilirsin. Her Restore sonrası lazım oluyor, En basit yolu.

Teşekkür ederim bu tweak ios 14.0.1 le uyumlu mu acaba? Jailbreak ios 14.0.1 i tam olarak desteklemediği için olası bir yanlış tweak yüklenmesinde safe mod devreye girmiyor. Zaten tweakları yüklerken korka korka yüklüyorum çünkü en son bir tweak yüklediğimde safe mod devreye girmedi bu yüzden hard reset atmak zorunda kaldım apple logosunda kaldı üstüne üstlük telefonu yeniden başlattıktan ve jailbreak devre dışı kaldıktan sonra tekrar jailbreak yapmaya çalıştığımda her defasında USB 77 error verdi sisteme tekrar jailbreak atamadım. O yüzden tekrardan içerisine yazılımı atıp 0 dan kurulum yapıp jailbreak atmak zorunda kaldım. Bu konuyu bu kadar uzatmamın nedeni sorunumu tam olarak anlayıp verebileceğiniz tavsiyeleri dinlemekti. Tekrar teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt