Neler yeni

Toplu Repo Kaldırma

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar bir konuda 171 adet güvenilir repo vardı bir apttallık ettim hepsini yükledim aynı anda. Orjinal repolar hangileri bilmiyorum kaldırmanın bir yolu varmı tekar telefon kasıyor.
Unc0ver
Sürüm ios 12.4

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hangi JB aracını kullanıyorsun

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
dün aynı şeyi ben de yaptım telefona restore attım ama aptal gibi yedekleme kurdum ve repolar yerli yerinde duruyordu lütfen yardım edin cydia çok yavaşladı bi daha restore yapmak istemiyorum

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar bu işler unc0ver tarafında biraz sıkıntılı bu durumda size verebileceğim en iyi tavsiye linkten cydown indirip ayarlarından Sources Fast Deletion özelliğini açarak sola kaydırma usulü ile repoları tek tek kaldırmanızdır.

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar bu işler unc0ver tarafında biraz sıkıntılı bu durumda size verebileceğim en iyi tavsiye linkten cydown indirip ayarlarından Sources Fast Deletion özelliğini açarak sola kaydırma usulü ile repoları tek tek kaldırmanızdır.

Bunu nasıl yükleyebilirim filza var telefonda pcdede cydia impactor var

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bunu safariden indirip filza ile açarsan yükleyebilirsin lakin öncesinde bağımlılığı olan APT 0.7 Trans tweakini cydia dan yüklemen gerekli

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bunu safariden indirip filza ile açarsan yükleyebilirsin lakin öncesinde bağımlılığı olan APT 0.7 Trans tweakini cydia dan yüklemen gerekli
allah razi olsun sabahtan beri ugrasiyorum source selectionsla da silebiliyorum anladigim kadariyla kisim kisim silicem

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yavaş yavaş ilerleyin fazla aceleye gerek yok :)

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende silinmiyor ya anlamadım indirdim dediklerinizi
fliza ile kurduktan sonra gelen uygulamadan source fast deletionu seçiceksin cydiada sourceları sola kaydırdığında hemen silicek. @Se7Touch ın yavaş yavaş kaldırın mesajını zamanında görmediğim için ben source selections ayarını da açıp hepsini seçip sildim.

ne zararı var acaba? @Se7Touch

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
fliza ile kurduktan sonra gelen uygulamadan source fast deletionu seçiceksin cydiada sourceları sola kaydırdığında hemen silicek. @Se7Touch ın yavaş yavaş kaldırın mesajını zamanında görmediğim için ben source selections ayarını da açıp hepsini seçip sildim.

ne zararı var acaba? @Se7Touch
Sorunsuz bir şekilde bittiyse şimdilik bir problem yok ama bazen silme esnasında cydia bozulabiliyor şanslısınız.

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Orjinal unc0ver repolarını söylermisiniz

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Orjinal unc0ver repolarını söylermisiniz
ben bigboss modmyi zodttd disindakileri sildim de fazladan sildigim var mi bilmiyorum
Mesaj düzenlendi:

Sorunsuz bir şekilde bittiyse şimdilik bir problem yok ama bazen silme esnasında cydia bozulabiliyor şanslısınız.
bu verdiğiniz cydowndan sonra yanlış anlamadıysam paralı tweakler ücretsiz mi oldu? bir sıkıntı çıkmaz değil mi?
Mesaj düzenlendi:

bu verdiğiniz cydowndan sonra yanlış anlamadıysam paralı tweakler ücretsiz mi oldu? bir sıkıntı çıkmaz değil mi?

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
o özelliği artık çalışmıyor zaten hocam

acgahmet42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar ben flizayı kuramadım telefonuma yardımcı olabilecek varmı bu repolar mahvetti beni :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar ben flizayı kuramadım telefonuma yardımcı olabilecek varmı bu repolar mahvetti beni :)
repoyu ekleyin ve filza file manager i kurun

acgahmet42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
repoyu ekleyin ve filza file manager i kurun
Çok fazla repo kurulu olduğu için yeni bir repo ekliyemiyorum ve silemiyorum sayfalarca yazılar yazıyor hatalar veriyor sonra donuyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Çok fazla repo kurulu olduğu için yeni bir repo ekliyemiyorum ve silemiyorum sayfalarca yazılar yazıyor hatalar veriyor sonra donuyor
O yazıların ekran görüntüsünü al ve cydiadan sil

Tips
Tips
Üst Alt