Neler yeni

Tweak ToneEnabler

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar foruma baktığımda bi çok kişi 3.parti pc proğramları dışında cihazdan zil sesi yapamamış. Zil sesi yapmak için tone enabler i orijinal reposundan kurup ardından yapmak istediğiniz müzikleri library/ringtones kılasörğne atıp uzantısını m4r yaparak zil sesi yapabilirsiniz m4r uzantılı zil seslerini klasöre direk atarak kullanabilirsiniz.Toneenabler Bigbosta bulamadım ben orijinal reposundan indirin.

Repo:
AA33BD6A-8E08-4F64-A29D-8DBCC2022407.png2B6F0081-0F0E-49CE-A2DC-32E8F47DE28C.png283EAF78-4397-4E1C-8C0C-25BD2BE6DE0D.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba arkadaşlar foruma baktığımda bi çok kişi 3.parti pc proğramları dışında cihazdan zil sesi yapamamış. Zil sesi yapmak için tone enabler i orijinal reposundan kurup ardından yapmak istediğiniz müzikleri library/ringtones kılasörğne atıp uzantısını m4r yaparak zil sesi yapabilirsiniz m4r uzantılı zil seslerini klasöre direk atarak kullanabilirsiniz.
Peki yine kısa mı çalıyor zil sesi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Söylediğim Tweak i indirip uzantıyı değiştirdiniz mi bende sorunsuz çalışıyor farklı cihazda da denedim sorunsuz çalışıyor

keremnalbantt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ToneEnabler tweakini bigboss reposundan indirdim yapacagim muzigi indirdim Library/Ringtones dosyasinin icine atip uzantisini mp3 ten m4r ye cevirdim daha sonra telefonun ayarlarina girip zil sesi degistirme yerine geldigimde indirdigim muzik orada gozukuyordu fakat ona tikladigimda calmiyor

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Detaylı şekilde resimlerle beraber konuyu daha açıklayıcı hale getirirmisin

tolgaselim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
sadece dosya uzantisini degistirmek yetmiyor convert etmek gerekli online convert sitesinde convert edip sonra telefona kopyalayin duzgun calisacaktir.Denendi
Mesaj düzenlendi:

Yaptım ayarlarda gozukuyor seciyorum ama calmiyor
sadece dosya uzantisini degistirmek yetmiyor convert etmek gerekli online convert sitesinde convert edip sonra telefona kopyalayin duzgun calisacaktir.Denendi

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mesaj düzenlendi:

dönüştürmeden kullanılıyor bende

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@tolgaselim nasıl yani link atarmısın özelden ben YouTube MP3 değiştirici ile yaptım gözüküyor ama çalmıyor m4r ye mi çevireyim

tolgaselim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
dönüştürmeden kullanılıyor bende
ben sadece dosya uzantisini degistirip yukledim olmadi site de convert yapip yukledim sorunsuz
Mesaj düzenlendi:

buna benzer bir suru site var ben burda donusturdum

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba arkadaşlar foruma baktığımda bi çok kişi 3.parti pc proğramları dışında cihazdan zil sesi yapamamış. Zil sesi yapmak için tone enabler i orijinal reposundan kurup ardından yapmak istediğiniz müzikleri library/ringtones kılasörğne atıp uzantısını m4r yaparak zil sesi yapabilirsiniz m4r uzantılı zil seslerini klasöre direk atarak kullanabilirsiniz.Toneenabler Bigbosta bulamadım ben orijinal reposundan indirin.

Repo:
Ekli dosyayı görüntüle 5800Ekli dosyayı görüntüle 5802Ekli dosyayı görüntüle 5803
Repo adresi yanlış mı yoksa 2 adet mi unlimapps var?

beta.unlimapps.com/
test.unlimapps.com/

Hangisi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sonunda yaptım efsane oldu teşekkürler toneenableri bigboss reposundan indirdim,appstordan music editör indirdim ismi MusicTrimmer ücretsiz, daha sonra Puffin ile indirdiğim MP3’ü Filza ile bulup müziklerime attım, musictrimmer ile 15 sn lik olacak şekilde kestim , sonra ismini m4r yapıp library/ringtones attım

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Müziğin uzantısını m4r yapınca hemen oldu değil mi

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Müziğin uzantısını m4r yapınca hemen oldu değil mi
Yok müzik 15 saniyeden uzun olduğu için çalmıyordu ama gözüküyordu , 15 saniyeden az olacak şekilde uygulama yardımıyla kestim oldu

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hm analdım hocam bende müziği kesmeye bile gerek kalmıyor mesaj gelince 5 dk boyunca çalıyor 😂

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Teşekkürler anlatım ve bilgi için emeğine sağlık

iPhone 7 Plus - 11.3.1 Jailbroken

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar GarageBand uygulaması AppStore indirerek ile zil sesi çok basit yapabilirsiniz YouTube vb indirdiğin müzikleri istediğin gibi kesip zilsesi yapılıyor ayrıca yaptığınız zil sesleri yedekliyor belki işinize yarar 👍70C47DA0-8CB8-469F-B9A7-4E39A2496967.jpeg5064E82F-B8B2-4561-9DC0-D9CC8DA63E9A.jpeg5064E82F-B8B2-4561-9DC0-D9CC8DA63E9A.jpeg

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Nasıl yapıcaz kısaca anlatırmısın