Neler yeni

The Sims™ Mobile hilei sürümler

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Oyun hakkında

Sims'in farklı görünümlerini ve benzersiz kişiliklerini kişiselleştirirken, onlara özellikleri ve moda ve saç stilleri ile eğlenerek yaratıcılığını ifade edin. Cep telefonunuzda daha önce hiç olmadığı kadar çok ayrıntıyla Sims'lerinizi zahmetsizce en sevdiğiniz tasarımları ve dekorları seçerek mükemmel bir ev inşa edin. Kariyer hedeflerini gerçekleştirirken, hobilerin peşinde koşarken, ilişki geliştirirken ve Yaşam tarzlarını geliştirirken, Sims'in yaşamlarının zengin ve eğlenceli anlarını yaşayın. Arkadaşlarla parti yap, şehir etrafında sosyalleş, özel etkinliklere katıl ve en sevdiğin Sims'e Çıkart. Hangi hikayeleri anlatacaksın?

Uygulama Adı: The Sims™ Mobile By Electronic Arts
Bundle ID:
com.ea.ios.simsmobile
iTunes Store Link:

Mod Gereksinimleri:
- Jailbreakli veya Jailbreak Olmayan iPhone / iPad / iPod Touch
-
- Windows / Mac / Linux çalıştıran bir bilgisayar.

Hack Özellikleri:
- Sınırsız SimCash
- Sınırsız SimCoin
- Sınırsız XP
- Sınırsız Simoleons
- Sınırsız Enerji
- Sınırsız Sarf Malzemeleri
- Sınırsız Her şey
Sadece bir görevi tamamlamak ve sadece kullandığınız şeyden bir sürü alırsınız.

Bunun çalışması için, hack'i kullanmadan önce öğreticiyi tamamlamanız gerekir. Bunu yapmak için, önce ipa dosyasını kurmadan önce itunes üzerinden orjinal sürümü indirin ardından öğreticiyi bitirmeniz gerekir. Daha sonra, eğitim tamamlandığında, aynı Apple kimliğini kullanan modifiye IPA'yı sideload. Bu yüzden zaten yüklü IPA'nın üzerine yazıyor ve öğreticinin tamamlanmasını sağlıyor. Daha sonra, aynı Apple ID'yi kullanarak aynı IPA'yı ve sideload'ı saklayın, böylece her zaman öğreticiyi tamamlamak zorunda kalmayacaksınız.

Yükleme Talimatları:
ADIM 1:
Gerekiyorsa, iDevice'inize kurduysanız uygulamayı kaldırın. Bazı saldırıya uğrayan IPA'lar, yinelenen uygulama olarak yüklenir. İlerlemeyi kaybetmemek için yedeklediğinizden emin olun.
ADIM 2: Yukarıdaki bağlantıdan bilgisayarınıza önceden kesilmiş .IPA dosyasını indirin.
ADIM 3: indirinve arşivi açın.
ADIM 4: Bilgisayarınızda Cydia Impactor'u açın / çalıştırın ve ardından iOS Cihazınızı bağlayın ve cihazınızın isminin Cydia Impactor'da görünmesini bekleyin.
5. ADIM: iDevice'iniz görüntülendiğinde, indirdiğiniz modifiye .IPA dosyasını sürükleyip Cydia Impactor uygulamasına bırakın.
ADIM 6:Artık iTunes / Apple ID e-posta girişinizi ve ardından şifrenizi girmeniz istenecektir. Devam edin ve gerekli bilgileri girin.
ADIM 7: Saldırıya uğramış IPA'yı yüklemeyi / yüklemeyi bitirmek için Cydia Impactor'u bekleyin.
ADIM 8: Kurulum tamamlandıktan ve uygulamayı Ana Ekranınızda gördüğünüzde, şimdi Ayarlar -> Genel -> Profiller ve Cihaz Yönetimi'ne gitmeniz gerekecektir . Bir kez, 6. adımdan girdiğiniz e-postaya ve ardından '[email protected] adresine Güven'e dokunun .
ADIM 9: Şimdi Ana Ekranınıza gidin ve yeni yüklenen uygulamayı açın ve her şey iyi çalışmalı. Hack'in oyun içi açılır penceresindeki talimatları takip etmeniz gerekebilir.

DİPNOT: İPA DOSYASINI KURDUKTAN SONRA OYUNU BAŞLATTIKTAN SONRA THANK YOU BUTONUNA BASINCA SİZİ BİR KAÇ SANİYE SONRA İOSGODS.COM SİTESİ ÜZERİNE ÜYE OLUN VE GİRİŞ YAPIN İYİ OYNAMALAR.

Tips
Tips
Üst Alt