Neler yeni

Tweak TetherMe

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba jailbreaktr ailesi. Bu tweak ile masa üstü gibi wifi si olmayan bilgisiyarlara wifiden interneti telefondan çekip kablo ile pc ye aktaracağız . Laptop kullanan yada masa üstüne kablo çekenler için tabi ki gerekli bir tweak olmayabilir.

Tweak:TetherMe
Repo:Bigboos
Uyumluluk:Uyumluluk 8/9/10 Bigboss reposunda deneyebilirsiniz

Tweaki indirdikten sonra hücresel veriyi kapatın ardından ayarlardan tetherme tweakini açın ve ayarları şu şekilde yaparsanız telefon üzerinden wifiden çektiğiniz interneti pcye aktara bilirsiniz. Bağlanmadığı zaman aç kapa yaparak yani biraz uğraşarak kesin çözüm alacaksınız.

@uACetiN abime teşekkür ederim onun yardımıyla pc ye komşu wifisi aktarıyorum

Test cihazı: 5s 10.2 yalu
IMG_1249.PNG

Moderatör tarafından düzenlendi:

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Daha önceden ios 6-7 zamanında ilk bi kaç gün ücretsiz sonra satınalma gerekiyordu. Hala öylemi acaba..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Aslında jailbreakla wifi şifresinide öğrenirsin, komşunun haberi varsa pcden niye bağlanmıyorsun ?
Mesaj düzenlendi:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Aslında jailbreakla wifi şifresinide öğrenirsin, komşunun haberi varsa pcden niye bağlanmıyorsun ?
Mesaj düzenlendi:
Şöyle bi olay var iPhone ile bağlandığın Wi-Fi’ın şifresi MacOS’ten görülebiliyor.

JailbreakTR

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Mesaj düzenlendi:
Wifi öğrenme değil bu telefonun bağlandığı Wi-Fiyi kabloyla pc ye aktarıyoruz.

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Siz diyorsunuz ki şifreyi öğren pc ye yaz galiba ama masa üstünde wifi yok modem aşşağıda kablo çekemeyiz durumlar böyle olunca wifi şifresini öğrenmeye gerek kalmıyor bu tweak devreye giriyor

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iOS 11 için uyumlu mu test edeceğim. Peki bilgisayarda iTunes kurulu olması gerekli mi? Android gibi direk USB'den interneti aktarıyorsa çok iyi.
Ek olarak; öneririm. 150 Mbps versiyonu bu, Wi-Fi kartı bozulan Laptop'lar için ideal. Masaüstü PC için daha güçlü bir cihaz da alınabilir tabii ki.

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Tweak driver desteği vermez pc ondan iTunes olmadan çalışmaz tabiki ama itunes indirdikten sonra deneyip bilgileri aktarırsanız sevinirim

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Android'de driver yüklemeden direk bilgisayara bağlayabiliyoruz sonuçta. Bu mantıkta mı aktarıyor bağlantıyı diye düşünmüştüm. Bu arada iOS 11'e yükleyemedim. iOS 8 ve altı istiyor, 3.1.3-3 sürümünde.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Android'de driver yüklemeden direk bilgisayara bağlayabiliyoruz sonuçta. Bu mantıkta mı aktarıyor bağlantıyı diye düşünmüştüm. Bu arada iOS 11'e yükleyemedim. iOS 8 ve altı istiyor, 3.1.3-3 sürümünde.
PC'de internet Yok telefondan alıyor (Ethernet misali)
Android vs karıştırma sende

JailbreakTR

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iOS 11 için kurmaya çalışırken, iOS 8 sınırına takılıyorum. iOS 10'a nasıl kurdunuz?

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
İos 10 da uyumlu zaten Bigboss ta yazıyor ,11 uyumlu değil o zaman demekki ya güncellenir yada başka tweak çıkar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@jakin33
maalesef Reposunda artık Yok Tweak..

en fazla IOS 10 uyumlu..

JailbreakTR

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Tweak ios 11 için güncellendi

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bigBoss repodan indirmeye çalıştım fakat 'cydia is not yet prepared.....' şeklinde bi uyarı geldi ve indiremedim. yol göstercek var mı ?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu çalışıyor mu 12.4 de, birde keşke Pc den Iphone’ye wifi aktarabilen bi aparat olsa, yani şifreyi bilmesekte.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kornea

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba önceden usb ile pc ye internet paylaşımı yaparken şuan yapamıyorum kablo sağlam itunes son güncelleme kurulu ios sürümüm 12.4 sıkıntı nerede acaba ?

Tips
Tips
Üst Alt