Neler yeni

Tertemiz Kurulum Nasıl Yapılır? Alternatif Bir Restore İşlemi

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İcloud yedeğinden dönmüşsündür.. Yeni iphone olarak ayarlamadıysan o şekilde olur
yeni iphone ayarla dersem eski icloud hesabımı girebiliyor muyum foto ve kişiler için.bir daha yapsam dfu işlemini sıkıntı olur mu

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar geçen teli komple sıfırlayıp 11.3.1 e geçtim yedeği falanda geri yüklemedim sıfırdan kurdum herşeyi ama saklama alanında bi gariplik var çözemedin. Resimdeki gibi sistem neden bu kadar aşırı yer kaplıyor toplasan telde 2.5 gb uygulamalar var.EFDF2642-2AC2-4B9A-98A5-6F45ED6264A8.png

Ekli dosyalar

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hayır sorun olmaz.. Yeni iphone demek yeni kurulum anlamında ;)
Akşam benimde içime sinmedi,tekrar restore yaptım o da yetmedi yeni iCloud account alarak aygıtı komple yeni ayarladım

Bu arada cihaz başı iCloud account limiti varmış başka telefonda oluşturup sonra açabildim yeni hesabı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anubis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Selamun ALeykum / orta tus calismmiyor , alternatif uygulama varmi telefonu DFU moduna salsin ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iCloud Yedekleme kapalı diyorsun, yedeklemeleri yapan o değil mi ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
iCloud Yedekleme kapalı diyorsun, yedeklemeleri yapan o değil mi ?
icloud yedekleme cihazı ve ayarlarını yedekler iTunes tarzında. Whatsapp vb programların içerisinden alınan yedeklerse icloud drive da saklanır

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
icloud yedekleme cihazı ve ayarlarını yedekler iTunes tarzında. Whatsapp vb programların içerisinden alınan yedeklerse icloud drive da saklanır
Benim isteğim parolalar, fotoğraflar, WhatsApp yedeği, mesajlar, notlar, safari vs geçmişi olmasını istiyorum. Bunu kapatsam sorun olur mu ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Benim isteğim parolalar, fotoğraflar, WhatsApp yedeği, mesajlar, notlar, safari vs geçmişi olmasını istiyorum. Bunu kapatsam sorun olur mu ?
parolalar, kişiler, mesajlar notlar, safari yer işaretleri direkt icloud içerisinden geliyor. icloud yedeğini kapatırsan sorun olmaz.

Whatsapp yedeği de icloud drive dan geliyor. onda da sorun olmaz

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
parolalar, kişiler, mesajlar notlar, safari yer işaretleri direkt icloud içerisinden geliyor. icloud yedeğini kapatırsan sorun olmaz.

Whatsapp yedeği de icloud drive dan geliyor. onda da sorun olmaz
Kapattım inşallah gitmez o kadar şey, ağlarım yoksa. :D:D

Böyle gözüküyor ama ? iCloud Drive bomboş?

13417

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
ilk mesajda belirttiklerimi de yaptın mı :D

ayrıca whatsapp içerisinden de yedeklemeyi unutma ;)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ilk mesajda belirttiklerimi de yaptın mı :D

ayrıca whatsapp içerisinden de yedeklemeyi unutma ;)
Onlar da böyle. 😁

13418

Bir de ek olarak iCloud yedekleme içinde yedeklemeyi başlat deyince fotoğrafları falan yedekliyordu. Şimdi böyle yapınca nasıl yedeklenecek fotoğraflar vs ?

Son düzenleme:

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@AirLife fotoğraflar uygulamasına gir en alta in son güncelleme saati ne yazıyor :D

İcloud yedeklemesi normal itunes gibi ayrıca yedekler.. Ama bu bölümdeki fotoğraflar açıksa direkt fotolara yedekliyor sorun olmaz :D

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@AirLife fotoğraflar uygulamasına gir en alta in son güncelleme saati ne yazıyor :D

İcloud yedeklemesi normal itunes gibi ayrıca yedekler.. Ama bu bölümdeki fotoğraflar açıksa direkt fotolara yedekliyor sorun olmaz :D
Kaç yıllık iPhone kullanıcısıyım o dediğin yeri, yeni fark ettim. :D :D :D :D

Diğerleri nasıl yedeklenecek safari, sağlık vs kendi oluyor mu ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kaç yıllık iPhone kullanıcısıyım o dediğin yeri, yeni fark ettim. :D:D:D:D

Diğerleri nasıl yedeklenecek safari, sağlık vs kendi oluyor mu ?
icloud bölümünde yedeklenmesini istediklerini açarsan örneğin sağlığı datalarını yedekleyecektir otomatik olarak :D

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
icloud bölümünde yedeklenmesini istediklerini açarsan örneğin sağlığı datalarını yedekleyecektir otomatik olarak :D
Teşekkürler vallahi ya. Her restoreden sonra icloud yedeklemeyi yükler tertemiz olmasına rağmen respring atar, reboot atardı cihaz. Bundan sonra olmaz umarım. :D

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teşekkürler vallahi ya. Her restoreden sonra icloud yedeklemeyi yükler tertemiz olmasına rağmen respring atar, reboot atardı cihaz. Bundan sonra olmaz umarım. :D
Rica ederim.. Sorun olmaz bundan sonra sistem dosyası olmayacağından :D

Tips
Tips
Üst Alt