Neler yeni

Telefonun kendi kendine kapanması

emrhnozby

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
selamlar 6s cihazım var checkrain jb kullanıyorum. jb varken bazen (2 günde bir) telefon otomatik kapanıyor ve hard reset atmadan açılmıyor telefonum. Haliyle atınca da jb kalkıyor. Sürekli de bilgisayardan jb yapmak istemiyorum. Bu sorunun sebebi nedir ve nasıl çözerim acaba?

Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
14.0.1

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
büyük ihtimal ile kullandıgın tweak ile ilgili restore edip yeniden kurmak daha iyi olur. Tweak listeni atar mısın

emrhnozby

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tweak listemi çıkartamadım fakat bir kaç tane sürümüme uygun olmayan tweak buldum bunları kaldırdım. bu yeterli olur mu acaba ve tweak listemi nasıl çıkartabilirim

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tweak listemi çıkartamadım fakat bir kaç tane sürümüme uygun olmayan tweak buldum bunları kaldırdım. bu yeterli olur mu acaba ve tweak listemi nasıl çıkartabilirim
ss alıp atmanız yeterli

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

emrhnozby

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam hep crack repolar crack li tweakler kullanıyorsun tavsiyem güzel bir restore yapıp crack kullandıgınız tweaklerin ayar dosyalarını silip(veya telefonu yeni iphone olarak ayarlayarak) yeniden temiz bir kurulum yapıp orijinal tweakler kullanmanız.. iyi forumlar
Anladım teşekkür ederim yardımınız için

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
2 günde bir yine iyi dayanıyormuş.. Nerde sakıncalı repo tweak var hrpsi senin cihazda mevcut. Birde çoğu ücretsiz tweak kendi orjinal reposunda orjinal haliyle kurmak varken neden farklı sitelerden kuruyorsunuz. Temiz restore sonrası önce forumdaki yasaklı repo konularına göz atın sonrada tweakleri kendi repolarından yükleyin. Telefon daha stabil çalışır..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Yanlış sularda yüzmüş hemde :)

Tips
Tips
Üst Alt