Neler yeni

Telefonun Kapanmasını Engelliycek Tweak varmı?

Emrmlkc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
internetten araştırdım fakat eski sürümler için bulabildim. ios 13 için telefonun çalınmasında yada jailbreak gitmemesi için kapanmasını engelleyen bir tweak bulamadım.

Cihaz
iphone X
Sürüm
13.4.1

proreis1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
gerekli ayarları yaptıktan sonra bir problem olmaz ben de kullanıyorum kapanma süresi 2.0
açılma süresi 0 yapıp sarja takınca cihaz %2 den sarja başlıyor ve JB gitmemiş oluyor tavsiye ederim.

CANPNG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
internetten araştırdım fakat eski sürümler için bulabildim. ios 13 için telefonun çalınmasında yada jailbreak gitmemesi için kapanmasını engelleyen bir tweak bulamadım.
Hırsızlık durumu için iCaughtU 12+ kullanabilirsin. Faydalı bir tweaktir. Cihazın kapanmamasını da SafeShutdown tweakiyle sağlayabilirsiniz. Ben de kullanmaktayım. Tweak ayarlarından, şarj yüzde kaça geldiğinde cihaz kapansın vb gibi ayarlamaları yapabiliyorsunuz.

conewow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mervan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Safe Shutdown kullanıyorum o engellemiyor
Merhaba ben yeni jailbreak yaptım telefonum iphone 7 13.3.1 safe shutdownu indirdim fakat ücretli görünüyor cydownda var ama aktif edemiyorum tweaki

Emrmlkc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba ben yeni jailbreak yaptım telefonum iphone 7 13.3.1 safe shutdownu indirdim fakat ücretli görünüyor cydownda var ama aktif edemiyorum tweaki
tweak i satın alman gerek safe shutdownun sitesinden ben satın alarak aktifleştirdim

HakanDastan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Bana da 13.4.1 sonrasında yaşanan Bluetooth touch için lazım gamzedir çalışmıyor

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ben activatorle yapıyordum
power tusuna basılı tuta görev atayınca kapatma ekranı iptal oluyor ama iki tuşla kapananlarda çalışmayabilir

Tips
Tips
Üst Alt