Neler yeni

Telefonum çalışıyor ekran acılmıyo

halilibrahim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefonuma sciles 2 tweak onu yükledim telefonun ekranı açılmaz hale geldi başka telefondan aradığımda calıyor sesi ama ekran yok. Hard reset yapamıyorum ana ekran tuşum bozuk ne yapabilirim?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Şarjın bitmesini bekleyecesiniz o zaman maalesef

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Kardeşim ben cihaza güven kısmını geçemiyorum indirdim programı da ana ekran tuşu bozuk olduğundan
1. PC'yi aç
2. ITunes aç
3. Telefonu bağla PC'ye
4. ITunes senkronizeyi durdur

Dikkatli Adımlar:

5. ITunes tamamen kapat
6. Telefonu Kapat

Dikkatli adımlar:

7. 1 dk. Bekle
8. O programı aç

Yüksek Dikkat:

9. SES açma tuşunu basılı tut ve AYNI zamanda Power tuşunu basılı tut ta ki Elma Cihaz ekranında görünene kadar ve hemen elini Çek Power tuşundan SES açma tuşu basılı kalsın taki O program cihazı Tanıyana
kadar

NOT : ITunes açılırsa PC'de hemen kapat!!

DİKKAT: Jailbreak varsa adımları yanlış atarsan Elmada kalma ihtimali var...

Bu adımlarla güven onayını geçersin

Sorumluluk sana ait

halilibrahim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
1. PC'yi aç
2. ITunes aç
3. Telefonu bağla PC'ye
4. ITunes senkronizeyi durdur

Dikkatli Adımlar:

5. ITunes tamamen kapat
6. Telefonu Kapat

Dikkatli adımlar:

7. 1 dk. Bekle
8. O programı aç

Yüksek Dikkat:

9. SES açma tuşunu basılı tut ve AYNI zamanda Power tuşunu basılı tut ta ki Elma Cihaz ekranında görünene kadar ve hemen elini Çek Power tuşundan SES açma tuşu basılı kalsın taki O program cihazı Tanıyana
kadar

NOT : ITunes açılırsa PC'de hemen kapat!!

DİKKAT: Jailbreak varsa adımları yanlış atarsan Elmada kalma ihtimali var...

Bu adımlarla güven onayını geçersin

Sorumluluk sana ait
Hocam şarjı bitirmeyi deniyorum da bitirdikten sorna normale dönme ihtimali var mı? Ona göre dediğinizi yapacağım mecbur

halilibrahim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefonu kapatıp açınca görüntü geliyormu ?
Hocam ben telefonu kapatamadım ki telefonun ana ekran tuşu çalışmıyor hard reset olmuyor , her aradığım da calıyor telefon titriyor 100 üstünde aradım şarjı hiç bitmeyecek gibi duruyor kapandığın da %40 civarındaydı.ses açma-kapatma ile power tuşuna basıpta kapatamıyorum ne yapacam bilmiyorum açıkcası

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Hocam ben telefonu kapatamadım ki telefonun ana ekran tuşu çalışmıyor hard reset olmuyor , her aradığım da calıyor telefon titriyor 100 üstünde aradım şarjı hiç bitmeyecek gibi duruyor kapandığın da %40 civarındaydı.ses açma-kapatma ile power tuşuna basıpta kapatamıyorum ne yapacam bilmiyorum açıkcası
Cihaz 5s değilmi?

halilibrahim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cihaz 5s değilmi?
Evet hocam düzeldi. Ekran açıldıktan sorna tweakleri kapatıp jp yapıp son yaptığım işlemi silince jb de gitmemiş oldu sağolun ilginiz için. Şarjı bitirmek içinde autorecoil diye android uygulamasını kullandım sorunum çözüldü.

Tips
Tips
Üst Alt