Neler yeni

Telefonu sıfırlamak format atmak istiyorum kararsızım.

Telefonu sıfırla

• Evet

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Emirhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sürüm
10.3.3
Merhaba i6 plus 10.3.2 H3lix jb kullanıyorum. Telefon 64 gb 5 gb boş alan var fotoğraflar 20 gb. Goblin jb den H3lix jb ye geçmiştim. Jbli iken; çok kasma, donma, şarj fazla gitme ve yavaşlama oluyor bu yüzden sadece ihtiyaç olduğunda jb li kullanıyorum. Acaba
10.3.x cydia Eraser ile temizleyip tekrar mı jb yapsam diye düşünüyorum cydia eraser tweaki nasıl işliyor kurduğumuzda direk sıfırlanıyor mu telefon. Sıfırlayıp tekrar jb yapsam donma kasma şarjın çok gitmesi sorunu azalır mı ?
Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Cihaz
İPhone 6 plus
Sürüm
10.3.2

veyselfurkan

4K Devices Support
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.3.1
Resimlerini ve diğer gerekli olan verileri bilgisayara yedekledikten sonra Cydia Eraser yükle. Cydia Eraser uygulaması gelecek ana ekrana.
Bu uygulamaya girip sıfırlama işlemi yapabilirsin. Tabii ki faydası olur. Eraser güzel çalışıyor.

uydufly

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Merhaba i6 plus 10.3.2 H3lix jb kullanıyorum. Telefon 64 gb 5 gb boş alan var fotoğraflar 20 gb. Goblin jb den H3lix jb ye geçmiştim. Jbli iken; çok kasma, donma, şarj fazla gitme ve yavaşlama oluyor bu yüzden sadece ihtiyaç olduğunda jb li kullanıyorum. Acaba
10.3.x cydia Eraser ile temizleyip tekrar mı jb yapsam diye düşünüyorum cydia eraser tweaki nasıl işliyor kurduğumuzda direk sıfırlanıyor mu telefon. Sıfırlayıp tekrar jb yapsam donma kasma şarjın çok gitmesi sorunu azalır mı ?
Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Mutlaka bir faydası olacaktır...telefonun hafızası da çok dolu..bence biraz boşaltın....gereksiz tweaklerden kaçının...cydia eraser ile ilgili birçok video var izleyip uygulaya bilirsiniz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt