Neler yeni

Telefon kapanıyor

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sa beyler yardımınız lazım tel pil sağlığı 89 da şimdi gelelim asıl konuya şarj %40 a geldiği zaman telefon kendiliğinden kapanıyor ve şarja taktığım zaman açılıyor bunun çözümü nedir (garanti bitti)

Cihaz
İphone6
Sürüm
12.0.1

luci.97

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben ıphone 6 kullanıyorum. Pil sağlığı %90 civarlarında. Hava soğuk olduğunda %25 civarlarında kapanıyor. Fazla soğuğu gördüğünde kapanıyor benimki de. +

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bu tarz soğukta kapanma veya şarjın olmadık yüzde de bitmesi şeyleri 5S de yaşıyordum pili değiştirince düzeldi sorun

got2loveu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Pil sağlığı konusunda benim de sıkıntılarım var, soğukta dediğiniz gibi kapanıyor cihaz. Her gün uncover tazelemekten yoruldum, ayrıca bir zararı var mı bilmiyorum. Deji marka batarya iyi diyorlar, bilgisi olan biri varsa?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Pil sağlığı konusunda benim de sıkıntılarım var, soğukta dediğiniz gibi kapanıyor cihaz. Her gün uncover tazelemekten yoruldum, ayrıca bir zararı var mı bilmiyorum. Deji marka batarya iyi diyorlar, bilgisi olan biri varsa?
deji marka kullanan herkes memnun cok iyi diyorlar şuan pilim iyi oldugu için değiştirmedim ama sağlık düşünce deji alacağım bende. Kendini kanıtlamış bir markadır alabilirsiniz

luci.97

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Orjinal pili kullanıyorum garantim bitmek üzere yaptırmama gerek yok diye düşünüyorum. Ortalama bi batarya değişim falan ne kadar tutar ?

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Orjinal pili kullanıyorum garantim bitmek üzere yaptırmama gerek yok diye düşünüyorum. Ortalama bi batarya değişim falan ne kadar tutar ?
Bm 140 tlye 2200 amper taktırdım canavar gibi oldu

Tips
Tips
Üst Alt