Neler yeni

Telefon bozuldu sanırım

aliefsehin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
beyler bu jailbreak şey abimin telefonuydu sarjı bitti jailbreak gitti sanırım açılıp kapanıyor hep elma logosu var itunes görmüyor recovery moda girmiyor checkrainde görmüyor allah rızası için yardım edin abim yapıyodu ben yapamıyorum lütfen yardım edin😭
Mesaj düzenlendi:

iphone 7 sanırım ios 14 ismi hala açılıyo bazen kapanıyor
Mesaj düzenlendi:

ios 14 üstü *

Cihaz
İPhone

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. bilgisayardan 3u tools programını yükleyip telefonu bağlayın. itunes de yüklü olmalı bilgisayarda. 3utools açın ve ekranda "exit recovery mode" yazısı varsa tıklayın. yoksa donanımsal arıza gibi görünüyor.

aliefsehin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
selamlar. bilgisayardan 3u tools programını yükleyip telefonu bağlayın. itunes de yüklü olmalı bilgisayarda. 3utools açın ve ekranda "exit recovery mode" yazısı varsa tıklayın. yoksa donanımsal arıza gibi görünüyor.
tamamdır e itunes cihazı görmüyor ama sıkıntı olurmu
Mesaj düzenlendi:

e resim gözükmüyor
Mesaj düzenlendi:

tamamdır e itunes cihazı görmüyor ama sıkıntı olurmu
Mesaj düzenlendi:

e resim gözükmüyor
YAPAMYORUM ÇÜNKÜ BİLGİSAYARA GÜVEN DEMEM LAZIM AMA DİYEMİYORUM :(

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
önceden güvendiğiniz bir pc yok mu

Tips
Tips
Üst Alt