Neler yeni

teknosa ya güvenebilirmiyim , deneyimi olan ?

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar bulunduğum yerde sadece teknosa var teknosadan ıphone almayı düşünüyorum ,, bazı arkadaşlarım teknosayı önermiyor cihazları sıkıntılı olduğuna dair ,,, Bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını esirgemezlerse çok mutlu olurum , kararsızım ve süremde az

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Cihazları neden sıkıntılı olsun Apple teknosaya ayrı vatana ayrı üretim yapmıyor ki.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazları neden sıkıntılı olsun Apple teknosaya ayrı vatana ayrı üretim yapmıyor ki.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
abi sürekli etrafımdaki arkadaşlar öle diyince sizlere sormak istedim , siz teknosadan alışveriş yaptınızmı

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Teknosa'da bir süre satış danışmanı, bir süre de yöneticilik yaptım. Hiç bir sıkıntı olmaz. Hatta diğerlerinden daha sağlıklı bile olur.

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teknosa'da bir süre satış danışmanı, bir süre de yöneticilik yaptım. Hiç bir sıkıntı olmaz. Hatta diğerlerinden daha sağlıklı bile olur.
abicim valla çok kararsızım bulunduğum yerde sadece teknosa var , bazı arkadaşlarım alma falan ürünleri sıfır gibi gösteriyorlar ama sıkıntılı dediler , bende abime aldıracağım için zamanım çok kısıtlı abim il dışında çalışıyor , ne yapcağımı şaşırdım

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam böyle asılsız safsatalara pek takılma derim. iPhone, iPhone'dur.

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ben bir kere televizyon aldım resmen pişmanlık oldu bana 40 günde anakartı yandı aylarca peşlerinden koştum en son avukata verdim de olay çözüldü toplu iğne bile almam teknosadan

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Madem güvenmiyorsun Apple'ın kendi sitesinden sipariş ver :)

Telebaytix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Elimde 7 plus var bende teknosadan aldım hiç bir sıkıntısı yok

Tips
Tips
Üst Alt