Neler yeni

Taurine 14.3 Restart sonrası açılmama.

Blackrain054

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İyi geceler herkese, iP7 14.3’üm var. Telefonu ben her gün mutlaka kapatırım. Her seferinde sideloadly ile yeniden imzalamam gerekiyor yoksa açılmıyor taurine, neden olabilir ? ReProvision Reborn kullanıyorum, imzalama konusunda da sorun yoktu(expired değil) ama sürekli böyle oluyor, nerede hata yapıyorum acaba, yardımlarınızı rica ediyorum. :/

Cihaz
iPhone 7
Sürüm
14.3 JB

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hem sideloadly hem de reprovision ile imzalamayın jailbreakliyken taurinei silin reprovisiondan ipayı indirip bir kere imzalayın 7 gün gider her 7 günde bir oto imzalar yani sideloadlye gerek yok

Blackrain054

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hem sideloadly hem de reprovision ile imzalamayın jailbreakliyken taurinei silin reprovisiondan ipayı indirip bir kere imzalayın 7 gün gider her 7 günde bir oto imzalar yani sideloadlye gerek yok
Yok her ikisinden imzalamıyorum, reprovision’ı imza süresi bittiğinde kullanırım diye kurmuştum. Kurduğumda 7 gün süresi olduğu gözükür şekildeydi. Fakat dediğiniz yöntemi deneyeceğim teşekkür ederim. :)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Olay basit hocam en son imzalama yaptığınız andan itibaren 7 gün boyunca uygulamayı kullanabilirsiniz, sorun şu ki cihaz jailbreakli durumdayken uygulamanın süresi dolsa da açılmaya devam eder. Bu da insanları imzanın süresinin dolduğu konusunda yanıltıyor. Haliyle ilk restarttan sonra uygulama açılmıyor ve jb işlemi yapamıyorsunuz.

Önlem olarak reposundan IconCert 14 tweakini yükleyerek uygulama simgesi üzerinde kaç günü kaldığını gösteren bir rozet çıkarabilirsiniz.

Blackrain054

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Olay basit hocam en son imzalama yaptığınız andan itibaren 7 gün boyunca uygulamayı kullanabilirsiniz, sorun şu ki cihaz jailbreakli durumdayken uygulamanın süresi dolsa da açılmaya devam eder. Bu da insanları imzanın süresinin dolduğu konusunda yanıltıyor. Haliyle ilk restarttan sonra uygulama açılmıyor ve jb işlemi yapamıyorsunuz.

Önlem olarak reposundan IconCert 14 tweakini yükleyerek uygulama simgesi üzerinde kaç günü kaldığını gösteren bir rozet çıkarabilirsiniz.
Anladım. Ancak durum bende şöyle oldu, yükledim sonra baktım 7 gün yazıyor, kapatıp açtım, bozuldu. Yani süre vardı eminim ve şuan sorun yok muhtemelen reprovisionda revoke falan yaparken bir yanlış yapmıştım emin değilim. Şuan sorun yok teşekkürler.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Benim bu kadar sürem yok :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@ivez

Developer hesabına kayıtlı olduğun için oradaki süre seni yanıltabilir yani kısacası süreyi biz belirliyoruz:)

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ivez

Developer hesabına kayıtlı olduğun için oradaki süre seni yanıltabilir yani kısacası süreyi biz belirliyoruz:)
Tamamdır abi şafak kaç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omrguzel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
çok teşekkürler benim de jb yapalı 1 hafta olmuştu sorun ne diye araştırırken sizin yorumunuz sayesinde sorunu çözdüm :)

araştırmadan çözülür belki diye taurin den restore rootfs yapıp herşeyi silmeseydim daha güzel olacaktı :D

Tips
Tips
Üst Alt