Neler yeni

Aktivite System İnfo hangi çözünürlük kullanıyorsunuz

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba hadi herkes bu gönderi Altına kullandığı çözünürlük boyutuna ve ekran görüntüsünü paylaşsın ben başlıyorum

1920x1080 cihazım iphone 6

142801428114282

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Ogzhntfnk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar çözünürlük düşürünce kasmalarda etki eder mi?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone x için ve iPhone 7+ için max hangi çözünürlükleri uygulayabiliriz?

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iPhone x için ve iPhone 7+ için max hangi çözünürlükleri uygulayabiliriz?
Denememnizde fayda var stabil degil degistirmiyor degistirse de uygulamalar sisteme oturmuyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
etmiyor ama ios 12.4 için stabil degil telefon görüsmesinde veya tweak yüklerken donup kalıyor ekran 5dk falan
hocam ben kullanıyorum sorun olmadı. ama system info'nun bir önceki sürümünde sorunlar yaratıyordu. respring sonrası ekranın 10 dakikada gelmesi vs. güncelleme geldikten sonra bir sorun yaşamadım.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam ben kullanıyorum sorun olmadı. ama system info'nun bir önceki sürümünde sorunlar yaratıyordu. respring sonrası ekranın 10 dakikada gelmesi vs. güncelleme geldikten sonra bir sorun yaşamadım.
bugun cydia'ı actım güncelleme gelmiş yaptım yine sorun devam ediyor

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X için deniyorum ama uygulamıyor stabil değil.Eski cihazlarda çalışıyor anladığım kadarıyla

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X için deniyorum ama uygulamıyor stabil değil.Eski cihazlarda çalışıyor anladığım kadarıyla
Sakın iPhone X ye denemeyin! Jb kaybettim, cihaz bir daha açılmadı restore edinceye kadar.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
1920x1080’de bazı yerler çok küçülüyor. 6-7-8 cihazlara en iyi 1472x828 gidiyor. Hem görünüm küçülüyor hem de 1080p çözünürlükteki sorunlar oluşmuyor. İlk mesajdaki telefon bölümü gibi mesela.

1472x828 iyidir 👌

14290

RockNRolla

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Bir ara yapmayı düşündüm fakat yorumları okuyuncası vazgeçtim.
Düz iPhone 7 çözünürlüğü :)

fea0892

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
1920x1080 iPhone 7 de yaptım ekran gitti. Düzelmiyor telefon. Mecburen pc ile iClouddan silip tekrar kuracağım yedeği. Allahtan deneyim var 😀
Çözünürlük değiştirme işlemine başlamadan önce ssh bağlantısı başlatın. Olur da siyah ekranda kalırsa "iofbres r" komutuyla varsayılan çözünürlüğe resetleyip sorunsuz kurtulmuş olursunuz.

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çözünürlük değiştirme işlemine başlamadan önce ssh bağlantısı başlatın. Olur da siyah ekranda kalırsa "iofbres r" komutuyla varsayılan çözünürlüğe resetleyip sorunsuz kurtulmuş olursunuz.
Hocam winscp ile bağlanıldığında bu komutu terminale yazınca hata veriyor. Terminal penceresinin klasör konumu mu yanlış acaba. Tam olarak nasıl yapıyoruz acaba?

fea0892

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam winscp ile bağlanıldığında bu komutu terminale yazınca hata veriyor. Terminal penceresinin klasör konumu mu yanlış acaba. Tam olarak nasıl yapıyoruz acaba?
Bilgisayarınıza programını indirin. Telefonunuza OpenSSH tweak ini kurun. Varsayılan olarak gelen bingner reposunda var. Daha sonra bilgisayar ile telefon aynı Wi-Fi ağında olsun. Telefonunuzdan Wi-Fi ayarlarına girin bağlı olduğunuz ağın adının yanında olan i ye basıp IP adresinizi öğrenin. PuTTY programını açıp karşınıza çıkan ekrandaki yere sadece IP adresinizi yazınız. Enter tuşuna bastığınızda bağlantı kurmaya başlayacak. Kullanıcı adınız root; şifreniz değiştirmediyseniz alpine, değiştirdiyseniz artık ne koyduysanız. Şifrenizi yazarken hiçbir karakter gözükmez haberiniz olsun.

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bilgisayarınıza programını indirin. Telefonunuza OpenSSH tweak ini kurun. Varsayılan olarak gelen bingner reposunda var. Daha sonra bilgisayar ile telefon aynı Wi-Fi ağında olsun. Telefonunuzdan Wi-Fi ayarlarına girin bağlı olduğunuz ağın adının yanında olan i ye basıp IP adresinizi öğrenin. PuTTY programını açıp karşınıza çıkan ekrandaki yere sadece IP adresinizi yazınız. Enter tuşuna bastığınızda bağlantı kurmaya başlayacak. Kullanıcı adınız root; şifreniz değiştirmediyseniz alpine, değiştirdiyseniz artık ne koyduysanız. Şifrenizi yazarken hiçbir karakter gözükmez haberiniz olsun.
Dediklerinizi harfiyen uyguladım fakat yine iofbres r komutunu girince command not found dedi.

Edit: dalgınlıkla systeminfo’yu silmiştim onu unutmuşum. Load tweaks kapalıyken onu kurup talimatları yapınca düzeldi. Allah razı olsun. Teşekkürler.

Son düzenleme:

fea0892

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Dediklerinizi harfiyen uyguladım fakat yine iofbres r komutunu girince command not found dedi.

Edit: dalgınlıkla systeminfo’yu silmiştim onu unutmuşum. Load tweaks kapalıyken onu kurup talimatları yapınca düzeldi. Allah razı olsun. Teşekkürler.
İnternette biraz araştırma yaptım. Aldığınız hatayı alan herhangi biriyle malesef karşılaşmadım.

Normalde çözünürlük değiştirince bir sistem dosyası oluşturuluyo. Acaba sadece çözünürlük değiştiğinde veya hata durumunda mı çalışıyor kod? Bunu öğrenmek lazım. Belki de şu an telefonununzda sorun olmadığı için çalışmıyordur.

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnternette biraz araştırma yaptım. Aldığınız hatayı alan herhangi biriyle malesef karşılaşmadım.

Normalde çözünürlük değiştirince bir sistem dosyası oluşturuluyo. Acaba sadece çözünürlük değiştiğinde veya hata durumunda mı çalışıyor kod? Bunu öğrenmek lazım. Belki de şu an telefonununzda sorun olmadığı için çalışmıyordur.
Editi görmediniz galiba. Hallettim :) çok teşekkürler tekrardan.

Tips
Tips
Üst Alt