Neler yeni

Sürüm yükseltmeden önce ne yapılmalı ?

gastamonulu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Şu an 5s telefonda ios 10.3.1 Goblin R2 JB kullanmaktayım ,herhangi sıkıntım yok lakin telefon sürekli 10.3.3 sürümü indirip duruyor. Bu sürümdede goblin desteği olduğundan buna yükseltmek istiyorum. Güncelleme yapmadan önce ne yapmam gerekli.Çünkü sürüm yada jb kaybetmek istemiyorum. Yüklediğim tweakları kaldırmalı mıyım,yedek almalı mıyım gibi. Birde 10.3.1 sürümünde Extend3r sorunsuz çalışıyor. 10.3.3 te sıkıntı var diye duydum bilen birsi var mı ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@gastamonulu
İndirilen güncellemeyi sil ve bu linki
safariden yükle.
Artık güncelleme alamıyacaksın

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şu an 5s telefonda ios 10.3.1 Goblin R2 JB kullanmaktayım ,herhangi sıkıntım yok lakin telefon sürekli 10.3.3 sürümü indirip duruyor. Bu sürümdede goblin desteği olduğundan buna yükseltmek istiyorum. Güncelleme yapmadan önce ne yapmam gerekli.Çünkü sürüm yada jb kaybetmek istemiyorum. Yüklediğim tweakları kaldırmalı mıyım,yedek almalı mıyım gibi. Birde 10.3.1 sürümünde Extend3r sorunsuz çalışıyor. 10.3.3 te sıkıntı var diye duydum bilen birsi var mı ?
10.3.3 imzası kapalı dostum jb kaybedersin güncelleym falan deme

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@gastamonulu
İndirilen güncellemeyi sil ve bu linki
safariden yükle.
Artık güncelleme alamıyacaksın

Kolay gelsin, vermiş olduğunuz bağlantı geçerli değil ya da kaldırılmış galiba..

gastamonulu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cevaplar için teşekkur ediyorum ama konu açıklaması olarak cevap yazılmamıs. Sürüm yükseltmeden önce neler yapılmalı ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Cevaplar için teşekkur ediyorum ama konu açıklaması olarak cevap yazılmamıs. Sürüm yükseltmeden önce neler yapılmalı ?
sürüm yükseltmek JB kaybına mal olur
Yani 11.2.6'ya yükseltmen gerekiyor

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@yusuf.ozgul @efsane6
Sürüm güncellemeyi profil yükleyerek durdurdum ama kırmızı (1) ibaresi hala duruyor..
Nasıl kaldırılabilir acaba?

Tips
Tips
Üst Alt