Neler yeni

Çözüldü Sürüm kaybetmeme

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Cihazım ip8 sürüm 11.3.1 jb mevcut. Memnunun herşeyden şimdi sorum şu eğer bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Ama lütfen madde madde ne yapacağım yazarsanız.

Şimdi bildiğiniz üzere iOS 12 çıktı. Ben sürümü yükseltirsem iOS 12 beğenmezsem tekrardan 3.1 e dönebilir miyim. Shsh kaydı felan diyorlar tam anlamadım geniş bir şekilde anlatabilecek biri mevcut mu acaba?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Geçemezsin geri. Öyle bir şey olsa forumdaki çoğu kişi bi denemek için geçerdi. 😂

Shsh kaydın hiç yoksa bakma bile yani geri dönmek için birileri bir yolunu bulmadığı sürece.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Peki şöyle bişey sorsam. Şimdi iOS 12 çıktı bunun shsh kaydını nasıl alabilir öyle bişey mümkün mü ama iOS 12 e geçmeden. Diyelim ki mümkün iOS 12 nin kaydını aldık. Ve 12.1 çıktı sonra 12.2 çıktı felan derken 12.4 te final oldu. Ve 12 sürümü için imzalar kapandı. Ve iOS 12 ye jb geldi biz shsh kaydımız var diye imza kapalı olsada 12 ye geçebilir miyiz ??? Çok karışık sordum galiba umarım anlatabildim kendimi 😀

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Peki şöyle bişey sorsam. Şimdi iOS 12 çıktı bunun shsh kaydını nasıl alabilir öyle bişey mümkün mü ama iOS 12 e geçmeden. Diyelim ki mümkün iOS 12 nin kaydını aldık. Ve 12.1 çıktı sonra 12.2 çıktı felan derken 12.4 te final oldu. Ve 12 sürümü için imzalar kapandı. Ve iOS 12 ye jb geldi biz shsh kaydımız var diye imza kapalı olsada 12 ye geçebilir miyiz ??? Çok karışık sordum galiba umarım anlatabildim kendimi 😀
Tss saver ile alabilirsin forumda konusu var
İmzalar kapandımi geriye dönüş olmuyor

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Forumda shsh kaydı nasıl alınır konusu var aşağıdan inceleyebilirsiniz. İmzası açık olan sürümlerin kayıtlarını alıp bir yere kaydedin. İlerde geçme imkanı olursa zaten forumda konusu açılır. Buradan takip edebilirsiniz.
SHSH Kaydı Alma

Tips
Tips
Üst Alt