Neler yeni

Sürekli Safe Mode'a atıyor (CrashReporter analiz)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Son zamanlarda tıkır tıkır çalışan telefon safe mode, hard reset atmaya başladı. Son zamanlarda yüklediğim tüm Tweakleri kontrol ettim fakat hep SpringBoard ve .SpringBoard olarak çökme raporu görüyorum. Sebebi ne olabilir?
88215B4F-313B-43D9-9E8B-16AC74EA48E3.png

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.0.2

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Son zamanlarda tıkır tıkır çalışan telefon safe mode, hard reset atmaya başladı. Son zamanlarda yüklediğim tüm Tweakleri kontrol ettim fakat hep SpringBoard ve .SpringBoard olarak çökme raporu görüyorum. Sebebi ne olabilir?
Ekli dosyayı görüntüle 3349
Tweakİnjeckt bir önceki sürümü ile sorun yaşamayanlar var. Bir de öyle dene..

JailbreakTR

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende de var aynı sorun 2-3 gündür başladı

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Hala çöküyor. Bir sürü Tweak'imi sildim, respring yaparken bekleme süresi bile kısaldı fakat bu SpringBoard çökmesi çözülmüyor.
D563221C-C188-4B5A-B7CF-28213A27E33F.png

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aerify kullanan var mı ? Bende de oluyordu kaldırdıktan sonra düzeldi. Ayrıca SB çöküyorsa onunla ilgili tweakleri silin yada kapatın öyle takip edin

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@veyselfurkan instagram for rocket kaldırdım ve spotilife kaldırdım 6-7 saat dir respring olmadı

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Reddit te bu sorunun çözümünü buldum
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Ne diyor ?cevabı nedir anlamadim kdkdkdkdk.çözüldümü sorun ? Filza yükleyip verdigi github linkinden tweak injectorü mü yüklücez

Son düzenleme:

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ne diyor ?cevabı nedir anlamadim kdkdkdkdk.çözüldümü sorun ? Filza yükleyip verdigi github linkinden tweak injectorü mü yüklücez
Filza yüklü olacak linklerdeki deb dosyalarını kurup respring yapıcaksın ve ardından telefonu kapatıp tekrar jailbreak yapın demiş

Tips
Tips
Üst Alt