Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
electra kullanırken rollelectra ile yapıyordum onun kadar stabil mi aceba tertemiz eder mi?

WhiteAnqeL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Xs Max 12.1 ile restore yi yaptım ama ön kamera açılmıyor çözümünü bilen paylaşabilir mi acaba ??

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iPhone xs max 12.1.2 de kurulum gerçekleştirdim succession 1.3 kullanın linki aşağıda verdim. 1.3.3te sorun yaşadım sabit ekranda bekledi ve öyle kaldı. 1.3te sorun olmuyor. şuan tek sorun telefon ana menüde gezinirken bile çok ısınıyor sebebi nedir acaba?

WhiteAnqeL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Kardeşim 1.0 sürümü ile gerçekleştirdim kamera gitti tekrar 1.3 ile tekrar yükledim yine aynı

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardeşim 1.0 sürümü ile gerçekleştirdim kamera gitti tekrar 1.3 ile tekrar yükledim yine aynı
Sorun başka bir şeydir o zaman hocam. Ama nedendir bilemiyorum işte. En son 0.9b6 ile deneyin bir de. O da olmazsa sorun başka bir şeydendir.

Txhx34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar selam 0.9b6 sürümünü kuruyorum cydia'da da gözüküyor ama sıkıntı şurda telefonun ekranına gelmiyor uygulama ne yapacağım bu konu hakkında

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar selam 0.9b6 sürümünü kuruyorum cydia'da da gözüküyor ama sıkıntı şurda telefonun ekranına gelmiyor uygulama ne yapacağım bu konu hakkında
Terminal ile “uicache” yap.

Txhx34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Terminal ile “uicache” yap.
Onu yapmadım direk icleaner Pro kurdum geldi succession sonrasında ipsw indirdi. Şimdide sıfırladım telefonu ama yedekler olmadığı için acı çekiyoeum şuanda.....

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İndirme yapınca belli bi yerden sonra duruyor indirme bunun sebebi nedir bilen var mı

popolokko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iki kere denedim tamamen indiriyor sonra uygulamadan atıyor. telefonun hafızası da doldu. anlamadım gitti neyi yanlış yapıyorum?

popolokko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eski yorumlara bak 0.9b6 sürümü olacak. Onunla yapmayı dene.
erase iphone kısmına bastıktan sonra mounting filesystem tap ok to continue diyor basıyorum hiç bir şey olmuyor. ne yapmam lazım?

Son düzenleme:

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone xs max 12.1.2 de kurulum gerçekleştirdim succession 1.3 kullanın linki aşağıda verdim. 1.3.3te sorun yaşadım sabit ekranda bekledi ve öyle kaldı. 1.3te sorun olmuyor. şuan tek sorun telefon ana menüde gezinirken bile çok ısınıyor sebebi nedir acaba?

Isınma problemi bendede var keşke hiç sıfırlama saydım

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
IPhone 6S 12.0.1 İle test edip sorun yaşamadan yapan oldumu ? Ve hangi sürüm ile yaptınız ?

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
S.a yazismalaedaki succession sürümünü filza ile kurup tertemiz bi restore yaptım çok güzel oldu sıfır sıkıntı.. sonrasında unc0ver jb de yaptim ama callbar xs flan yukledigimde direk aktif oldu hic satin alma kodumu falan sormadan beni nasıl tanıdı da aktif oldu ? Acaba restoreyi basaramadimmi die dusunmeye basladim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
S.a yazismalaedaki succession sürümünü filza ile kurup tertemiz bi restore yaptım çok güzel oldu sıfır sıkıntı.. sonrasında unc0ver jb de yaptim ama callbar xs flan yukledigimde direk aktif oldu hic satin alma kodumu falan sormadan beni nasıl tanıdı da aktif oldu ? Acaba restoreyi basaramadimmi die dusunmeye basladim
Restore sonrası cihaz etkinleştirme ekranı ile açılır sizde de böyle açıldıysa restore işlemi doğru yapılmış fakat itunes ve İcloud yedeklemesinden yedek geri yükleme yaptıysanız cydia ayarları otomatik geri yüklenir
Fakat önermiyoruz yedek geri yüklemesini.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazı tanıyor hemen bildiğim kadarıyla. Bende yeni iPhone olarak ayarlıyorum ama yine de tanıyor hemen.

Tips
Tips
Üst Alt