Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dediğim gibi olmadıysa sürüm düşür. 0.9b6 sürümünü bulabilirsen onunla yap. Gayet başarılı. Sanki bir arkadaş paylaşmıştı onu.
Tamam oldu sürüm düşürdüm respring felan yaptım başırılı bir şekilde restore tamamladı

aliuluer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
8 Plus'ta 1.0 versiyon ile indirme sonrası geri yükleme başarılı ama şimdi de kurulum sonrası bir kez daha geri yükleme yapmama rağmen App Store'dan hiç bir programımı indiremiyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır acaba? Teşekkürler.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
8 Plus'ta 1.0 versiyon ile indirme sonrası geri yükleme başarılı ama şimdi de kurulum sonrası bir kez daha geri yükleme yapmama rağmen App Store'dan hiç bir programımı indiremiyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır acaba? Teşekkürler.
Jailbreak yaptın mı ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Evet Yaptım

Şimdi size yazarken düzeldi ve yükleme yaptı. Neden böyle oldu anlamadım :(

İlginiz için teşekkürler.
Rocketbootstrap’a gelen yeni güncelleme de AppStore’da sorun var, indirme yapmıyor yazmışlardı Twitter’da.

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İşlem ne durumda?

V1.0 deb'ini filza ile kur sonra respring yap eğer masaüstünde gözükmezse uicache'i çalıştır gelecektir. Bu versiyonla deneyebilirsin çünkü 0.9b6 bigbossda sürüm düşürme bölümünden kalkmış ayrıca geliştirici github'ında da göremedim

***Successionu kaldırmak, indirdiğin/dmg haline çıkan dosyayı silecektir.Bunun için var/mobile/Media/Succession klasörüne gir ve dosyayı başka yere taşı ardından successionu kaldırıp deb'i öyle kur.

V1.0 deb(direkt indirme linki)

masaüstünde simge gözükmüyor nasıl getirecez?uicache çalıştır demişsin usta nasıl oluyor o?

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
masaüstünde simge gözükmüyor nasıl getirecez?uicache çalıştır demişsin usta nasıl oluyor o?

Bunu packix'den kur denetim merkezine ekle ardından işaretli yere tıkla "UI"

Bir 15-20 sn ekran tepki vermeye bilir ekran kendine gelince masaüstüne düştüğünü görcrksin

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
daha önce eski sürümde restore başarılıydı ancak şu anki son sürümde yapamıyorum. eski sürümü yüklediğimde telefondan indirme yapmıyor indirme kısmında kalıyor. pc den atmaya çalışınca "import failed" hatası alıyorum.
Mesaj düzenlendi:

Son süründe bu hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@guner apple file condit2 tekrar yükleyin ve bilgisayardan indirdiğiniz ipsw dosyasının ismini ipsw.ipsw olarak değiştirip tekrar var/mobile/Media/ dosya yoluna atmayı deneyin.

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@guner apple file condit2 tekrar yükleyin ve bilgisayardan indirdiğiniz ipsw dosyasının ismini ipsw.ipsw olarak değiştirip tekrar var/mobile/Media/ dosya yoluna atmayı deneyin.
Usta succesion son sürümde mi yapayım yoksa düşüreyim mi ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Usta succesion son sürümde mi yapayım yoksa düşüreyim mi ?
Son sürüm kullanmadım, konu içerisinde paylaşılmış 1.0 sürümü olan deb dosyası nı kullanabilirsin. Veya benim görüşüm en sağlam 0.9 b6 sürümünü kullanabilirsin.
Yanlız ipsw dosyasını uygulama indirmesin gerekli konuma sen at.

Uygulamaya başlamadan önce icloud çıkış yap, kilit asla ve uçak modunu açmayı unutma.

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Son sürüm kullanmadım, konu içerisinde paylaşılmış 1.0 sürümü olan deb dosyası nı kullanabilirsin. Veya benim görüşüm en sağlam 0.9 b6 sürümünü kullanabilirsin.
Yanlız ipsw dosyasını uygulama indirmesin gerekli konuma sen at.

Uygulamaya başlamadan önce icloud çıkış yap, kilit asla ve uçak modunu açmayı unutma.
eyvallah usta restore başladı :okok:

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Buradaki yorumları okudum az da olsa biraz tedirginliğim var benim amacım (restore etmekte ki amacım) Uo kullanıyorum chimera'yı denemek için böyle bir şey yapmak istiyorum şimdi şunu da hatırlamıyorum belki crackli tweak yüklemedim ama repo belki vardı ya da yoktu tam emin olamadığım için denemekte istemiyorum rootfs bana temizlik gibi de gelmiyor fr yapsam daha mı mantıklı ?

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Buradaki yorumları okudum az da olsa biraz tedirginliğim var benim amacım (restore etmekte ki amacım) Uo kullanıyorum chimera'yı denemek için böyle bir şey yapmak istiyorum şimdi şunu da hatırlamıyorum belki crackli tweak yüklemedim ama repo belki vardı ya da yoktu tam emin olamadığım için denemekte istemiyorum rootfs bana temizlik gibi de gelmiyor fr yapsam daha mı mantıklı ?
2-3 kere yaptım bu işlemi crackli repo ve tweak yükledim sırf etkisi oluyor mu diye fakat herhangi bir sıkıntı vb yaşamadım. (belki bana böyle denk geldi bilmiyorum) Kişisel tecrübemdir genele yansıtmıyorum bilginize.

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İşlem ne durumda?

V1.0 deb'ini filza ile kur sonra respring yap eğer masaüstünde gözükmezse uicache'i çalıştır gelecektir. Bu versiyonla deneyebilirsin çünkü 0.9b6 geliştirici github'ında göremedim

***Successionu kaldırmak, indirdiğin/dmg haline çıkan dosyayı silecektir.Bunun için var/mobile/Media/Succession klasörüne gir ve dosyayı başka yere taşı ardından successionu kaldırıp deb'i öyle kur.

V1.0 deb(direkt indirme linki)

@iaunn son sürümle mi yaptınız

Linkdeki dosya 1.0 fakat o da resimde gördüğün üzere 0.9~b6'nın halka açık hali yani ister 1.0 yükle ister 0.9~b6.

FAKAT son güncelleme (18mayıs-v1.3.2) UIkitTools çakışmasını ve dosya sistemi yerleştirme problemini düzeltmiş bu son versiyonu deneyiniz mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

blackonder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bu uygulama ile iPad 6 mı restore etmeye çalıyorum fakat uygulama silme yaparken kendiliğinden kapanıyor uygulama ve hiçbir şey olmuyor ne yapabilirim?

CaRLoSuLo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu aracı şimdilik sadece yüklesem, yani kullanmasam hazırda kalması için. Bu herhangi bir problem oluşturur mu? Çünkü bazı crackli tweakler var. Böyle bir aracın önceden telefonda hazır olarak durması iyi olur diye düşünüyorum.

Tips
Tips
Üst Alt