Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
b6 yada son sürüm 1.2.4 ile yapacağım. Diyelimki son sürümde hata veriyor bunu restore ederken mi veriyor yoksa restoreye başlamadan önce mi ? yani başladıktan sonra hatalar meydana gelirse iş sakat demek :) dün ipsw indi sorunsuz unzipping falan yazdı ve şuanda restoreye hazır. İnen dosyanın (12.1.2) yedeğinide aldım.
İşleme başladığında hata verir devam edemezsin.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Son sürüm ile iPhone 8 plus restore başarılı
Model: iPhone 8 plus
Sürüm :12.1.2
JB: Cydia (unc0ver)
Succession sürüm 1.2.4
Tweak / Crack : Crackli repolar yok+ Tweak da yok ( Önceden bir dünya repo ve crackli tweaklar vardı hepsi kaldırıldı icleaner pro ile temizlenip restore öyle yapıldı )

Dosyayı dün indirdim (12.1.2) succession üzerinden b6 sürümüne düşürüp programı açtığım da donuyordu hiç bi işlem yapmıyordu. Demin tekrar 1.2.4 sürümüne yükselltim fakat indirmiş olduğum dosya gözükmüyordu succession dizininde. Neyseki yedeği hem cihazda hemde pc de vardı gerekli konumuna attım. İcloud dan çıkış yapıp uçak moduna aldım ekran kilidi süresini sınırsız yaptım ve restoreye başladım 10 dakika sürmedi. Sonuç tertemiz 12.1.2 restore başarılı. Program gerçekten başarılı. Deneyecek olanlar takıldıkları yerler varsa sorabilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Succession sürüm 1.2.4
Tweak / Crack : Crackli repolar yok+ Tweak da yok ( Önceden bir dünya repo ve crackli tweaklar vardı hepsi kaldırıldı iclenar pro ile temizlenip restore öyle yapıldı )

Dosyayı dün indirdim (12.1.2) succession üzerinden b6 sürümüne düşürüp programı açtığım da donuyordu hiç bi işlem yapmıyordu. Demin tekrar 1.2.4 sürümüne yükselltim fakat indirmiş olduğum dosya gözükmüyordu succession dizininde. Neyseki yedeği hem cihazda hemde pc de vardı gerekli konumuna attım. İcloud dan çıkış yapıp uçak moduna aldım ekran kilidi süresini sınırsız yaptım ve restoreye başladım 10 dakika sürmedi. Sonuç tertemiz 12.1.2 restore başarılı. Program gerçekten başarılı. Deneyecek olanlar takıldıkları yerler varsa sorabilirler.

Oooooo sen de yaptıysan tamamdır artık.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben nedense yapamadım. Error code 5 diye hata veriyor attach failed falan ?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
son sürüm ile iki kez denedim olmadi yorumlardan okudum b6 ile tekrar yaptim sorunsuz bi sekilde restore etti

Cihaz İphone 7
Sürüm 12.1.1
Cihazda creck yok
Teşekkürler @Kenan__ Kardeşim

Hocam b6 sürümünü nerden indirdiniz.
Bende daha önce b6 ile yapmıştım fakat şimdi bulamıyorum. Orj repodan kaldırılmış, bigbossta ise sürüm düşür dediğimde yine son sürüme düşürüyor..

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@murat.toksoz uygulama şu anda geliştiricinin kendi reposunda bulunuyor. Geliştiricinin kendi reposunu ekleyip, B6 yükleyebilirsin.

Kenan___

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@murat.toksoz uygulama şu anda geliştiricinin kendi reposunda bulunuyor. Geliştiricinin kendi reposunu ekleyip, B6 yükleyebilirsin.

Kenan___
Kenan hocam bende çıkmıyor, kaynakları yenileyip denedim aynı, bigboss ta var sadece

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Kenan__ hocam dediğiniz yaptım şimdi geldi, teşekkür ederim. Sizin snapback ile sileo deneyince chimera ya geçmeye karar verdim, temiz geçiş için succession kullanacağım.. Malum benim cihaz eski olunca sileodaki hız bariz fark ediliyor, Hayırlısı bakalım

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@murat.toksoz unc0ver yedeğini kullanmayacaksan succession ile restore öncesi silmeni tavsiye ederim. Sisteminde yer kaplamasın.

Kenan___

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Kenan__ hocam aklımdaydı ama unutmuştum, teşekkür ederim hatırlattığınız için

Mesaj düzenlendi:

Şimdi ipsw manuel indirip ilgili konuma dosya ismini ipsw.ipsw olacak şekilde attım, succession b-6 indiridim. İcloud hesabından çıkış yaptım, uçak moduna alıp ekran süresini asla yaptım.. Succession açıp tek seferde restore işlemini başarı ile yaptım..
cihaz İphone 6
sürüm 12.1.1
Boş alan 20 GB
Crackli tweak 2 adet
Crackli repo 2 adet
Şimdi chimera yükleyip ücretli tweaklerim ve ihtiyacım olan 2 adet crackli tweaki satın alarak daha sorunsuz devam edeceğim..
Tekrar @Kenan__ beye teşekkürlerimi borç bilirim.. :clap:

Son düzenleme:

brsbllky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Succession A12 destegi ne zaman gelecek acaba bir bilgisi olan var mi?

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Succession sürüm 1.2.4
Tweak / Crack : Crackli repolar yok+ Tweak da yok ( Önceden bir dünya repo ve crackli tweaklar vardı hepsi kaldırıldı icleaner pro ile temizlenip restore öyle yapıldı )

Hocam bende bugün geçiş yaptım sonunda :) crackli bütün tweakları elle kaldırdım ıcleanerla temizliği yaptım sonra başladım işleme cihaz 8 plus 12.0 sürüm b6 ile geçişi sorunsuz hallettim maşallah şimdilik hiç bir sıkıntı yok program gerçekten mükemmel çalışıyor.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayır uncover dursun, kuruluyken restore edin.

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Succesion aracında herhangi bir sorun yok arkadaşlar,

iPhone 8 - 12.1.1 cihazımda denedim. Sorunsuz restore oldu ve tweak'i en son sürümde kullandım.

Crack içeren repoları ve tweakleri kullanmadım. Sadece uygulamayı kullanırken cihazınıza bildirim gelmemesine özen gösterin.

Rahatsız etme modunu aktif edin daha garantilik yol istiyorsanız bildirimleri de kapatın.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ipsw indirdikten sonra restore dediğimde yapıyor.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Denemedim deneyeyim mi? Ben aslında electra yükledim delectra ile sildim sileo ekranda kaldı. Sonra unc0ver yükledim succession indirip restore yapayım dedim böyle oldu =) Baya çorba ettim yani.
Mesaj düzenlendi:

Bıktım bu JB'den ya 12.2'ye güncellesem JB'ye dair herşey silinir mi?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@HorhoriS betayı denemeden önce, Filzadan MobileSoftwareUpdate arat. 2 tane bu isimde klasör çıkacak, bu klasörlerin izin ayarlarının hepsini okuma yazma ve çalıştırma olarak değiştir tekrar dene.

Kenan___

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şu an pcden ipsw indiriyorum insin tekrar deneyip paylaşıcam hocam.
Mesaj düzenlendi:

@HorhoriS betayı denemeden önce, Filzadan MobileSoftwareUpdate arat. 2 tane bu isimde klasör çıkacak, bu klasörlerin izin ayarlarının hepsini okuma yazma ve çalıştırma olarak değiştir tekrar dene.

Kenan___
Kralsın. Şu an yaptım restore ediyor. Ettikten sonra tekrar paylaşıcam :)
Mesaj düzenlendi:

RESTore ettim ama hala ekranda Cydia falan var @Kenan___11530

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt