Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

RunForc0ver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
@ugrbnk @murat.toksoz Arkadaşlar Şansınızı fazla zorlamayın. bu sorunu yaşayan bir kaç kişi hata raporu göndermiş, geliştirici henüz bir cevap vermemiş. Geliştirici ile iletişim halindeyim. Sorunun bir çözümünü bulunca size bu konuda altından haber vereceğim.

Sabırlı olun bekleyin. Jb kaybetme riskine girmeyin.
irestore ile future restora yapsam ve 12.1.1 in sep ve basebandini kullansam bir sıkıntı olur mu sonrasında? çünkü daha önceden imzalar açıkken bu şekil restore yapabilmiştim..(12.1.1'den 12.1.1'e restore yapacam)

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@RunForc0ver Şu anda sadece 12.2 sep kullanarak Fr yapabilirsin. Onu da tavsiye etmiyoruz çünkü ;

Kenan___

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Ben IPSW kendim indirmek zorunda kaldim... Otomatik indirmedi sanirim Beta IOS kulandigim icim..

IPSW indirdim dogru yere kopyaladim...tweak..ipsw tanidi...fakat 30 dakikadir Unzipping de takila kaldim :S

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yoksa ipsw dosyasını zip formatında mı koymak lazım, unzipping ne demek?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Aynı hatayı bende alıyorum. Kendim indirip denediğim de ise Unzipping de kalıyor. Çözümü için konuyu takip ediyor olacağım.
indirdigin IPSW Var-Mobile-succesion dosyanin icine at ismini de ipsw.ipsw olarak yaz ;)

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Program güncelleme aldı yeniden succession tweakını indirip denermisin.
sanirim son sürüm yüklü bende ,daha aksam indirdim tweaki... ama bi denicem simdi ;) bana kalirsa ios 12.1.1 beta kulandigim icin olabilir...

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sorun muhtemelen rsync tweak’kinin eksik olusuydu. @murat.toksoz uyemize uygulamanin beta surumunu indirmesini soyledim, su anda beta surum ile deniyor ama guncellenen surumde Rsync otomatik olarak iniyor zaten.

Düzenleme; beta sürümünde zaten rsync otomatik olarak iniyordu.

Uygulana bigboss’a aktarılınca, calismasi icin gerekli olan rsync eklenmeden inmeye basladi. Son guncelle ile duzeldi

Kenan___

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Meraktan soruyorum belki ilerde işime lazım olur.
BigBoss reposundakini indirmemiz yeterli oluyor mu? Beta falan demişsiniz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Meraktan soruyorum belki ilerde işime lazım olur.
BigBoss reposundakini indirmemiz yeterli oluyor mu? Beta falan demişsiniz.
Bigbos reposunda 1.1 sürümü yayınlandı

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Sende kurulu olan eski sürüm.
succession 1.0 yüklü ,simdi tekrar yeniden kurub denedim..yine unzipping de kaliyo... 1 saate kadar bekledim demin .. yinede tskler ilgilendiniz icin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
succession 1.0 yüklü ,simdi tekrar yeniden kurub denedim..yine unzipping de kaliyo... 1 saate kadar bekledim demin .. yinede tskler ilgilendiniz icin
Bigboss reposunda 1.1 yüklemeden kaynaklı hatanın giderildiği sürüm yayınlandı yeniden güncelleyin tweakı ve restore işlemi yapın.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Kenan___ hocam telefon sorunsuz restore oldu sayende tertemiz. Valla gece gece uğraştın.. Aynen videondaki gibi yüklendi. Bigboss repodaki rsync yamasını indirmedi bende. Senin dediğin gibi diğer repoyu yükleyip sürüm düşürünce hemen Yamayıda indirdi ve oldu.. Emeğine sağlık hocam..

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Kenan___ hocam telefon sorunsuz restore oldu sayende tertemiz. Valla gece gece uğraştın.. Aynen videondaki gibi yüklendi. Bigboss repodaki rsync yamasını indirmedi bende. Senin dediğin gibi diğer repoyu yükleyip sürüm düşürünce hemen Yamayıda indirdi ve oldu.. Emeğine sağlık hocam..
Biz sorunu çözdük de, sen cihazını beta ile restore ederken geliştirici de yamayı ekledi yeni sürüme :)) rica ederim hocam güle güle kullan.

Kenan___

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
6s Plus 12.1.1 sorunsuzca hallettim . Teşekkürler

AMG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sorun muhtemelen rsync tweak’kinin eksik olusuydu. @murat.toksoz uyemize uygulamanin beta surumunu indirmesini soyledim, su anda beta surum ile deniyor ama guncellenen surumde Rsync otomatik olarak iniyor zaten.

Düzenleme; beta sürümünde zaten rsync otomatik olarak iniyordu.

Uygulana bigboss’a aktarılınca, calismasi icin gerekli olan rsync eklenmeden inmeye basladi. Son guncelle ile duzeldi

Kenan___
Bu hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdide bu hatayı veriyor. Bir türlü beceremedim.

IMG_0010.jpg

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ERase iPhone diyip devam edeceksiniz

Onu yapıyorum tekrar aynı ekrana dönüyor devam etmiyor

Tips
Tips