Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

Sertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bununla restore edip iOS 13 yükleyebilir miyim?

Sertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Teşekkürler arkadaşlar bilgisayar olmadığı için sormuştum

SANSLI38

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Restore işi dosyayı indirdikten sonra ne kadar sürüyor acaba??A12 cihazıma yazılımı indirdikten sonra yaklaşık 2 saat oldu sona yaklaşmışken takıldı kaldı ilerlemiyor hiç..sizdede böylemiydi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Restore işi dosyayı indirdikten sonra ne kadar sürüyor acaba??A12 cihazıma yazılımı indirdikten sonra yaklaşık 2 saat oldu sona yaklaşmışken takıldı kaldı ilerlemiyor hiç..sizdede böylemiydi
En fazla 10 dk sürüyor işlem.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bugün 3. kez deneyişim ama sonuç nafile şu an bigboss harici *****yasaklı repo eski bi sürüm buldum onunla denicem inşallah olur
Succession Hangi sürümü ile denediniz
Crack repolardan indirme yapmayın.
Konu içinde 0.9 b6 deb sürümü paylaşıldı filza ile yükleyip deneyebilirsiniz.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
bugün 3. kez deneyişim ama sonuç nafile şu an bigboss harici *****yasaklı repo eski bi sürüm buldum onunla denicem inşallah olur
oradan yükleme sana deb atayım onunla yap biz hack repolarından kaçarken sen oraya yöneliyorsun yanlış bekle bir dakika
Mesaj düzenlendi:

birinci olan 0.1 beta ikinci olan 1.2.4 ben bu 1.2.4 ile defalarca sorunsuz yaptım işlemi
not: 8 plus 12.1.2 kullanırken

SANSLI38

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
oradan yükleme sana deb atayım onunla yap biz hack repolarından kaçarken sen oraya yöneliyorsun yanlış bekle bir dakika
tamam bekliyorum hocam
Mesaj düzenlendi:

Succession Hangi sürümü ile denediniz
Crack repolardan indirme yapmayın.
Konu içinde 0.9 b6 deb sürümü paylaşıldı filza ile yükleyip deneyebilirsiniz.
Bigboss taki son sürüm ile denemiştim

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@mrtlyns

Cihazın ağ ayarlarını sıfırla

Tvos profili varsa sil.

Sonra repodaki bütün sürümleri teker teker dene.

Kenan___
Kardeş Bu tvos specialden indirdiğimiz profil mi?
Bir Iphone 7 IOS 12.4 restore eden var mı? Succession beta6 mı 1.3.8 mi yükleyelim? deb dosyasını, geliştiricinin reposunu, ilk mesaja ekleyebilir misiniz? ben 31 sayfa okudum, aradan bulmak oldukça zor gibi. Teşekkürler.

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeş Bu tvos specialden indirdiğimiz profil mi?
Bir Iphone 7 IOS 12.4 restore eden var mı? Succession beta6 mı 1.3.8 mi yükleyelim? deb dosyasını, geliştiricinin reposunu, ilk mesaja ekleyebilir misiniz? ben 31 sayfa okudum, aradan bulmak oldukça zor gibi. Teşekkürler.
Ben bulamadım da link atar nısın acaba ?
Mesaj düzenlendi:

Ben iphone 7 12.4 kullanıyorum uncover yüklü ileride bir sorubla karşılaşırsam eğer jb sürümümü kaybetmemek için succession kullanıp sürüm kaybetmeden sıfırlasam cihazımı bi yan etkiyle karşılaşırmıyım ileride ? Birde hangi sürümü kullanmalıyım ?

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
dün akşam denedim succession 1.3.8 sürümünü XS MAX ios 12.4 dosyayı ayıkladıktan sonra ilerleme barı sona az kala hata verdi neredeyse sürümümü kaybedecektim

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
dün akşam denedim succession 1.3.8 sürümünü XS MAX ios 12.4 dosyayı ayıkladıktan sonra ilerleme barı sona az kala hata verdi neredeyse sürümümü kaybedecektim
A12 desteği yok sanırım aman dikkat edin

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
- Cihaz Modeli : İphone 7
- İos Sürümü : 12.4
- Succession Sürümü : 1.3.8
- Jb aracı : unc0ver (v 3.7.0-b1)
- Crack Twek / Repo Durumu : Yüklü değil / Ekli değil
- Sonuç : Tümü Başarılı
En başta @efsane6 abi olmak üzere, @Kenan___ kardeş ile, cansiperhane bana yaptığı yardımlardan dolayı @kdrbrn16 kardeşime teşekkürü bir borç bilirim.

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben bulamadım da link atar nısın acaba ?
Mesaj düzenlendi:

Ben iphone 7 12.4 kullanıyorum uncover yüklü ileride bir sorubla karşılaşırsam eğer jb sürümümü kaybetmemek için succession kullanıp sürüm kaybetmeden sıfırlasam cihazımı bi yan etkiyle karşılaşırmıyım ileride ? Birde hangi sürümü kullanmalıyım ?
Restore sonrası Herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız, sürüm konusu ise her cihazda aynı sürüm restorede işe yaramayabiliyor. Succession farklı sürümlerini deneyerek restore işlemi yapabilirsiniz.

serqancan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
selamlar, geçtiğimiz gün kurduğum crackli tweakler yüzünden cydia verilerim zarar gördü ne kadar market sıfırlayıp yeniden jb yapsamda sorunları aşamadım. Succession ile restore denediğimde ise "attaching image failed because hdik returned no output" hatası alıyorum. telefonumu sürüm yükseltmenden sıfırlama imkanım var mı yardımcı olabilecek birileri var mı?

cihazım iphone 6 ios 11.4.1

edit: succession sürüm düşürerekte denedim olmadı.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
selamlar, geçtiğimiz gün kurduğum crackli tweakler yüzünden cydia verilerim zarar gördü ne kadar market sıfırlayıp yeniden jb yapsamda sorunları aşamadım. Succession ile restore denediğimde ise "attaching image failed because hdik returned no output" hatası alıyorum. telefonumu sürüm yükseltmenden sıfırlama imkanım var mı yardımcı olabilecek birileri var mı?

cihazım iphone 6 ios 11.4.1

edit: succession sürüm düşürerekte denedim olmadı.
Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapmayı denedinizmi.
Succession farklı sürümleri ile restore işlemini tekrar deneyin.
Cihazınızda yeterli boş alan olduğuna emin olun.

İpsw dosyasını kendiniz indirin.
var/mobile/Media/ Succession klasörüne indirdiği ipsw dosyasının ismini ipsw.ipsw olarak değiştirdikten sonra atabilirsin

serqancan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapmayı denedinizmi.
Succession farklı sürümleri ile restore işlemini tekrar deneyin.
Cihazınızda yeterli boş alan olduğuna emin olun.

İpsw dosyasını kendiniz indirin.
var/mobile/Media/ Succession klasörüne indirdiği ipsw dosyasının ismini ipsw.ipsw olarak değiştirdikten sonra atabilirsin
Uncover ile birçok kez restore yaptım hocam.
Succession 1.3.8 ve güncel sürümü denedim, yeterli alanda var cihazda.
Ama son söylediğinizi tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum açıkcası

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uncover ile birçok kez restore yaptım hocam.
Succession 1.3.8 ve güncel sürümü denedim, yeterli alanda var cihazda.
Ama son söylediğinizi tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum açıkcası
Öncelikle Succession farklı alt sürümlerini tekrar deneyin konu içerisinde farklı sürümlerin deb dosyaları paylaşıldı mesajları yukarı doğru kontrol ederseniz linklere ulaşabilirsiniz.
Linkden cihazınızda bulunan sürümün aynısını indirin ve yukarıda paylaştığım dosya yoluna atarak deneyin
(Dosya yoluna atarken indirdiğiniz ipsw dosyasının ismini ipsw.ipsw olarak değiştirin)

serqancan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam dediğiniz gibi 1.2.4 sürümü ile sorunsuz restore ettim ama daha sonra jb yaptıktan sonra cihaz elmada kaldı

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Yedeğinizin içinden medya ve resimleri pc de 3utools vb. Programlar ile açarak alabilirsiniz.
Güvenlik açığı değil, Yedek geri yükleme yaptığınızda cihazda hatalar zincirlemesinin başlangıcı olur. Sonunda tekrar restoreye geri dönersiniz.
Yedeği 3utools da açamadım bununla ilgili bir anlatım var mı acaba
Mesaj düzenlendi:

Bir de bu şekilde diyor

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt