Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

Hardal53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Online olan var mı ya ,son sürüm ve 1.3.8 de denedim ipsw yi çıkarırıken uygulamadan atıyor

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Hardal53

Yüklü olan succession uygulamasını sil.

bu repoyu ekle.

Son sürüm olan 1.4.7 ile dene.

Kenan___

Hardal53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
şu an attaching... yazıyor bayadır bekliyorum bide 5 gb boş yer vardı şu an full gözüküyor

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Hardal53

Succession repo hariç kendi eklediğin bütün repoları sil. Sonra unc0ver ile Cihazını restore et. Bütün tweakler silinsin. Bu işlemi bir kaç kez tekrarla. Son olarak succession tekrar kur dene. Yine olmaz ise succession daha düşük sürümlerini teker teker denemelisin.

Kenan___

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hala ilk sürümle sorunsuz yapabiliyorum, her seferinde sorunsuz yaptığım tek sürüm b96
İp6 12.4 sorunsuz hallettim ve sattım, teşekkürler kenan hocam, emeğin çoktur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hardal53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
@Hardal53

Sunccession repo hariç kendi eklediğin bütün repoları sil. Sonra unc0ver ile Cihazını restore et. Bütün tweakler silinsin. Bu işlemi bir kaç kez tekrarla. Son olarak succession tekrar kur dene. Yine olmaz ise succession daha düşük sürümlerini teker teker denemelisin.

Kenan___
Restore ettim sonra kurunca çalıştı çok sağolyn tekrar jb yaptım

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba ben 1.3.8 sürümü ile telefonumu restore ettim ios 12.4e fakat telefonumu bir türlü yeni iphone gibi ayarlayamadım daha doğrusu o seçeneği görmedim o aşamaya geldiğimde nasıl yapmalıyım? Telefonu icloud yedekleme açıktı sıfırlama yaptığımda ondan ola bilirmi?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba ben 1.3.8 sürümü ile telefonumu restore ettim ios 12.4e fakat telefonumu bir türlü yeni iphone gibi ayarlayamadım daha doğrusu o seçeneği görmedim o aşamaya geldiğimde nasıl yapmalıyım? Telefonu icloud yedekleme açıktı sıfırlama yaptığımda ondan ola bilirmi?
Artık o seçenek yazmıyor kurulum aşamasında.”Bilgileri ve verileri aktarma”diye bir seçenek var onu seçeceksin yeni bir ı phone olarak ayarlamak için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

grafixer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone XR
Benim hayatımı Kurtaran Tweak Ellerinize sağlık Cihazım İphone Xr A12 12.4 Uncover. Kesinlikle Can Kurtarıcı bir tweak. SHSH2 yada Futurestore ile uğraşmaya gerek kalmıyor.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Benim hayatımı Kurtaran Tweak Ellerinize sağlık Cihazım İphone Xr A12 12.4 Uncover. Kesinlikle Can Kurtarıcı bir tweak. SHSH2 yada Futurestore ile uğraşmaya gerek kalmıyor.
Copy/Paste işlerini pek sevmem haberin olsun

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Succession uygulaması cihazım için uygun mu uygun ise en güncel sürüm İle mi gerektiğinde.
iPhone 8 (A1905 yurtdışı kayıtlı)
iOS: 13.3
Jailbreak: var

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Touch succession 13.3 iphone 8 icin uyumludur. Ama 13.3 imzası hala açık. 13.3 ipsw indirip itunnes ile temiz bir restore yapmanı öneririm.

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Xs 13.3 ile uyumlumu son sürüm? Restore yapan var mi. Jb yaptığım zaman mesaj bildirimlerim çalışmıyor. Restore edeceğim.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Xs 13.3 ile uyumlumu son sürüm? Restore yapan var mi. Jb yaptığım zaman mesaj bildirimlerim çalışmıyor. Restore edeceğim.
13.3 ile uyumlu ama ;

Restore etmen o sorunu çözmez. Unc0ver'le ilgili bir sorun o. Gelecek güncellemeler ile düzelir.

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
13.3 ile uyumlu ama ;

Restore etmen o sorunu çözmez. Unc0ver'le ilgili bir sorun o. Gelecek güncellemeler ile düzelir.
Teşekkür ederim cevap için. bekleyeyim o zaman yeni update.

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
13.3 ile uyumlu ama ;

Hocam ben yine de restore etmek istedim, lakin bu ekranda bekliyor işlem yapmıyor. Neden olabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Fatih.yldrm @oz6ur

Uygulamanın farklı sürümlerini kullanarak tekrar deneyin. A12 cihaz kullanıyorsanız 13.3 sürümünden daha eski sürüm denemeyin.

.Unc0ver ile cihazi restore edin
.Succession repo hariç, kendi eklediğiniz repoları silin.
.İnternet ayarlarınızı sıfırlayın.
. Cihazınıza uygun İpsw dosyasını indirip, cihazınızdaki gerekli yere atıp öyle deneyin.

Bu konu başlığı altın da biraz araştırma yapıp, yaşanan sorunları ve çözümlerini bulabilirsiniz.

Kenan___

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
son sürümle restore yapmak isteidm ama restore succeeded ekranında kaldım 20 dk dır ilerlemiyor 1-2 kere baştan başlattım gene olmadı aynı yerde kaldım buna benzer sıkıntı yaşayıp çözebilen varsa bize de söylesin de bizde yapalım :D :D yoksa 13.3.1e merhaba diyeceğim :D

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@hknst hangi succession sürümü denedin ?

Unc0ver 4.3.1 sürüm ile Jb yaptıktan sonra succession Kendi reposun da bulunan 1.4.12 sürümü nü kullanarak sorunsuz restore edenler var.

Sorun yaşarsanız ipsw dosyasını manuel olarak indirip ilgili klasöre atın.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt