Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İpa olarak yüklediğim için mi hatayı alıyorum cydia üzerinden yükleyemiyorum 1.8 lib hatası alıyorum
Cydia dan repoyu ekleyin ve Succession tweakını kurun repo dan

yuzbashi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia dan repoyu ekleyin ve Succession tweakını kurun repo dan

tweak ekleme veya çıkartma yapamıyorum başka bir yolu var mıdır ?

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Herkese tek tek cevap vermişsin gerçekten helal olsun ben uncover ile yaptım restore fakat mail facetime gibi kendi uygulamaları yüklemedi öylece kaldı bunu önerdi efsane saolsun videoları izlediğim kadarıyla bu aynı sorunu çıkarmaz gibi
Benim sorum şu ipw dosyasını diyelimki yanlış indirip içine attık öyle birdurumda uyarı verirmi acaba yok sakat olacaksa kendimi indirsin ios11.1.2 sürüm kaybetmemek adına soruyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Herkese tek tek cevap vermişsin gerçekten helal olsun ben uncover ile yaptım restore fakat mail facetime gibi kendi uygulamaları yüklemedi öylece kaldı bunu önerdi efsane saolsun videoları izlediğim kadarıyla bu aynı sorunu çıkarmaz gibi
Benim sorum şu ipw dosyasını diyelimki yanlış indirip içine attık öyle birdurumda uyarı verirmi acaba yok sakat olacaksa kendimi indirsin ios11.1.2 sürüm kaybetmemek adına soruyorum
Uncover restore rootfs sadece cihazdaki jb yi kaldırır (jb kalıntıları kalır ve silinmiş herhangi bir sistem dosyasını onarmaz)
Succession uygulaması ise cihaz da yüklü olan ipsw dosyasını kendisi indirir ve indirdiği ipsw dosyasının içindeki kök dosya sistemi DMG yi kullanarak cihazı restore yapar. Yanlış indirdiğin ipsw ile restore işlemi başlamaz. Yine de tereddütte kalmayım dersen ipsw dosyasını uygulama kendisi indirsin. (İndirme işlemini beklememek için adresinden indirerek ismini ipsw.ipsw yaptıktan sonra filza ile /var/mobile/Media/Succession konumuna atabilirsin.)

Son düzenleme:

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Uncover restore rootfs sadece cihazdaki jb yi kaldırır (jb kalıntıları kalır ve silinmiş herhangi bir sistem dosyasını onarmaz)
Succession uygulaması ise cihaz da yüklü olan ipsw dosyasını kendisi indirir ve indirdiği ipsw dosyasının içindeki kök dosya sistemi DMG yi kullanarak cihazı restore yapar. Yanlış indirdiğin ipsw ile restore işlemi başlamaz. Yine de tereddütte kalmayım dersen ipsw dosyasını uygulama kendisi indirsin. (İndirme işlemini beklememek için adresinden indirerek ismini ipsw.ipsw yaptıktan sonra filza ile /var/mobile/Media/Succession konumuna atabilirsin.)

Cihazı restore etmek için indirdiği ipsw’yi kullanıyor.
Kafamdaki sorular gitti ben kendi ipamı indirdim yarın gece inş sıfırlicam video çekersem burayada atarım tşkler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kafamdaki sorular gitti ben kendi ipamı indirdim yarın gece inş sıfırlicam video çekersem burayada atarım tşkler

Konunun ilk mesajında bulunan bilgilendirmelere dikkat edin.
Successionun cihazınızda yüklü olan sürümü ile restore işlemi başlamaz ise (Successionun sürümünü düşürerek) tekrar deneyin

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Halen a12 12.4 için sağlıklı bir restore yapmıyor. Mount problemini bir çözemedi. Onu çözdüğü sürümde de restore sonrası sıfırlama yapmıyor. Hoşgeldiniz ekranı gelmiyor yani

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
yazılımı yüklemeye başladım ama mouting please wait diyo bekliyor ortada işaret dönüyor bu çok uzun sürermi sizin youtube videonuzda kesmiş olabilirsiniz acaba uzunmu sürüyor
Mesaj düzenlendi:

warning
running this tool will immediately delete all data from your device
please make a backup of any data that you want to keep this will also returtun your device to the setup screen
a valid sim card may be needed for actication on iphones
ekranında kaldı 1.1 sürümüne de düşürdüm

Son düzenleme:

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaslar ben restoremi sorunsuz yapiyorum ama tekrar jb yaptigimda cydiadaki repolarim flan hep duruyor içleri bos bir sekilde ? Acaba yedekten geri yukledigimden mi oluyor ? Bunu nasl aşacağım tamamen tertemiz yapmak mumkunmu ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaslar ben restoremi sorunsuz yapiyorum ama tekrar jb yaptigimda cydiadaki repolarim flan hep duruyor içleri bos bir sekilde ? Acaba yedekten geri yukledigimden mi oluyor ? Bunu nasl aşacağım tamamen tertemiz yapmak mumkunmu ?
iTunes yedeği veya ICloud yedeği geri yüklenirse Repoların geri yüklenir..

Sıfır bir kurulum tavsiye ederim.. yani yedek yüklemeden

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

O zaman resimlerim rehberim uygulamalarim gitmezmi icloudan geri yuklemezsem ?

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
eğer cihazda bi sıkıntı varsa heleki jb liyse yedeği yüklemek yine aynı sorun demek ben bunu dün gece bizzat yaşadım temiz restore edip fotoları ayrı yedekleyio yapmak en mantıklısı foto rehber whatsapp bunları yedekle gerisini indirebiliyosun bir haftada 5 kere restore yaptım tüm @efsane6 üstad saolsun bir şey saha söyledi onu denedim oldu

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
eğer cihazda bi sıkıntı varsa heleki jb liyse yedeği yüklemek yine aynı sorun demek ben bunu dün gece bizzat yaşadım temiz restore edip fotoları ayrı yedekleyio yapmak en mantıklısı foto rehber whatsapp bunları yedekle gerisini indirebiliyosun bir haftada 5 kere restore yaptım tüm @efsane6 üstad saolsun bir şey saha söyledi onu denedim oldu

Restore yaptım sorunsuz ama şimdi tel kendiliğinden kapanıp açılıyor bazen bunu nasıl çözeriz
Mesaj düzenlendi:

Restore yaptım sorunsuz ama şimdi tel kendiliğinden kapanıp açılıyor bazen bunu nasıl çözeriz

Son düzenleme:

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ben restore olayını 5 kere yapmak zorunda kaldım yedek hiç bişeyi almadım wp yazışmalarım bile gitti zaten ilk yedeği alamadım kapanıp açılıyordu yeni iphone olarak ayarladınızmı ben öyle yaptım sonra rehberimi whatsapp kurdum sonra tekrar jb succesion tweak ile restore yap en etkilisi o çünkü sanki itunese bağlanmış gibi içine kendi dosyasını atıyor temiz oluyor amma ona da yedek atma yedeğinde bir dosyan sorunluysa hemen aynısını yapar çünkü yedeklerde kalıntı oluyor ustalar daha net söylerler

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Hocam yedekleri geri yüklediğimiz de sadece Repolar mı geliyor acaba? Başka Jailbreak' ten dosyalar yedekleniyor mu yoksa?
Birde bu yedekleri silmenin yöntemi var mı?

stdrms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
O zaman resimlerim rehberim uygulamalarim gitmezmi icloudan geri yuklemezsem ?
bu şekilde denersen ayarların hariç tüm bilgilerin geri gelir.
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar succession ile restore edip yeni bir cihaz olarak sıfırdan kurdum jb yaptım fakat sayfa geçişleri ve uygulama açılışları belirgin bir şekilde yavaş. hareketi azalt seçeneği açık. neden kaynaklanıyor olabilir fikri olan var mı?

Akman10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
benim cihaz 6s plus fakat uygulamayi acinca telefon modelinde iphone8,2 yaziyor bunu nereden degistirecegim?

Akman10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaslar biriniz cevap versin allah askina 2 gundur yapmaya calisiyorum hicbir degisiklik yok attaching ekraninda kaloyor ilerleme yok denemedigim sey kalmadi yok mu bunun cozumu lutfen yardim edin

Salihates69

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Selam dostlar iphone X ios 13.3 succession 1.4.5 ile problemsiz çalısıyor bilginize

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaslar biriniz cevap versin allah askina 2 gundur yapmaya calisiyorum hicbir degisiklik yok attaching ekraninda kaloyor ilerleme yok denemedigim sey kalmadi yok mu bunun cozumu lutfen yardim edin
Succesion son sürümü ile veya versiyon 1.3.8 ile restore edebilirsin...

Tips
Tips
Üst Alt