Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

Numanss1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
6splus 12.4 sucession 4farklı sürüm denedim custom ipsw denedim ve içinden download ipsw denedim yine de yapamadım uygulamadan atıyor,takılı kalıyor olmuyor
Mesaj düzenlendi:

6splus 12.4 sucession 4farklı sürüm denedim custom ipsw denedim ve içinden download ipsw denedim yine de yapamadım uygulamadan atıyor,takılı kalıyor olmuyor
1.3.6 sürümü ile bişeyler yaptı tam oluyor dedim respring attı cydia yı silmiş restore yapmamış neden böyle olduğunu bilen var mı ?

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

1.3.6 sürümü ile bişeyler yaptı tam oluyor dedim respring attı cydia yı silmiş restore yapmamış neden böyle olduğunu bilen var mı ?
İşleme başlamadan önce uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın ve tekrar jb yapın işleme yeniden başlayın.
Eğer ki hiç bir sürüm ile yapamazsanız 0.9 b6 sürümünü deneyin.
Cihazda yeterli boş alan olduğuna emin olun.

Numanss1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İşleme başlamadan önce uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın ve tekrar jb yapın işleme yeniden başlayın.
Eğer ki hiç bir sürüm ile yapamazsanız 0.9 b6 sürümünü deneyin.
Cihazda yeterli boş alan olduğuna emin olun.
Saol hocam 1 saat uğraştım yapamadım en sonunda sinirlenip tüm ayarları ve içerikleri sil dedim sorunsuz açıldı

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yaptığınız işlem restore değil bilginiz olsun.
Jb den sonra eğer jb yi silmek kaldırmak istersek
Restore rootfs yapıp Cihazı sıfırladıktan sonra Dfu modda yazılım yüklesek olur mu normal şartlar altında imzalar açık olduğunda

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Jb den sonra eğer jb yi silmek kaldırmak istersek
Restore rootfs yapıp Cihazı sıfırladıktan sonra Dfu modda yazılım yüklesek olur mu normal şartlar altında imzalar açık olduğunda
İmzalar açıkken direk dfu mod da restore yapmanız yeterli.

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.4 cihaz x 1.3.8 tertemiz sorunsuz restore edildi. Bu sürümde ki 2. Restorem bol şans herkese :))

Hammurabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ipsw yüklendikten sonra prepare for restore tıkladıktan sonra çok uzun süre bu pencerede kalıyor devamı gelmiyor sorun ne olabilir acaba? Uncover ayarlarından restore rootfs yaptıktan sonra tekrardan yapmayı denedim sonuç aynı

Ekli dosyalar

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ipsw yüklendikten sonra prepare for restore tıkladıktan sonra çok uzun süre bu pencerede kalıyor devamı gelmiyor sorun ne olabilir acaba? Uncover ayarlarından restore rootfs yaptıktan sonra tekrardan yapmayı denedim sonuç aynı
Son sürümü yükleyip öyle deneyin olmazsa 1.3.8 deneyin

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla bende de çalışmadı.burdan öteye gitmedi bir türlü.bende dfu moda alıp öyle güncelledim 13.2.2 ye.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hammurabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Son sürümü yükleyip öyle deneyin olmazsa 1.3.8 deneyin
Şu an 11 kasımda güncellenen sürümünde 1.4.3, cydia sürüm düşür dediğimde sürümler çıkmıyor 1.3.8i nasıl kurabilirim?

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şu an 11 kasımda güncellenen sürümünde 1.4.3, cydia sürüm düşür dediğimde sürümler çıkmıyor 1.3.8i nasıl kurabilirim?
Succesion repo yazıp samgnijja reposunu kurun sonra tekrar deneyin gelicek sürüm düşürme seçeneği

Hammurabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Succesion repo yazıp samgnijja reposunu kurun sonra tekrar deneyin gelicek sürüm düşürme seçeneği
Teşekkür ederim söylediklerinizi uyguladım 1.3.8 sürümüne düşürdüm ve telefonum restore oldu

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet ikinci kez restore gerekiyor. Icloude yedekleme lazım, Notlar için olabilirse whatsapp için Icloude yedeklenmiyor bi türlü. RootFS yaptım nihayet, succession 1.4.1 indirdim. @srdgny
Şu an bu sürüm var 1.4.3

Son düzenleme:

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Succession 1.4.2 iOS 12.1.1 İPhone 7 Plus BaşarıLı bir şekilde RESTORE etti (unc0ver)
Succession 1.4.3 Restore etmiyor bilginize..(yeni güncelleme)4E62EF98-74D1-483E-9987-49511D400D54.jpegDC85CD22-755C-4F72-B345-BA8F7A7B113A.png

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bende yorumları falan okumadan giriştim boş boş bi yuvarlak döndü yarım saatir 1.3.8 e aldım sıfırlanıyor şuan

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
Mounting, please wait.... Yazıp 2 saat boyunca bekliyor , normal değil farkındayım nasıl restore edebilirim telefonu? İp 6sjbli

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mounting, please wait.... Yazıp 2 saat boyunca bekliyor , normal değil farkındayım nasıl restore edebilirim telefonu? İp 6sjbli
Hangi sürümünü kullanıyorsunuz succession un

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
Sürüm düşürüp öyle demeyin.1.3.8 i bir deneyin

Restore etmediği gibi jb yi de bozmuşum:) filzayı vs hepsini silmiş ama cydia libexec/cydia/cydo hatası veriyor 😁

Tips
Tips
Üst Alt