Neler yeni

Succession - Tam Restore Aracı

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hayır yok hocam. Manuel indirin konumuna atın direk iCloud çıkış yap - Ekran kilidini kapat - Otomatik kilit asla yapın - Uçak modunu aç - WiFi aç sıfırlamaya başlayın.
Tamam şuanda 1.2.4 sürümü ile ipsw iniyor (12.1.2) insin icloud dan çıkış yapmamıştım ondan çıkış yaparım dediklerinizi yapıp başlarım hocam
Mesaj düzenlendi:

Bu tweak tutar benden söylemesi bende yapıcam ama biraz beklemek istiyorum beta da daha final sürümde bende cihaza artık bi jest yapıcam :)
programın resmi sürümü var (1.2.4) beta 6 ilk sürümlerden şimdi 1.2.4 e kadar geldi.

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tamam şuanda 1.2.4 sürümü ile ipsw iniyor (12.1.2) insin icloud dan çıkış yapmamıştım ondan çıkış yaparım dediklerinizi yapıp başlarım hocam
Mesaj düzenlendi:

programın resmi sürümü var (1.2.4) beta 6 ilk sürümlerden şimdi 1.2.4 e kadar geldi.
Hocam hala update almaya devam ediyor sanırım jb 2,3 yıl kadar bekledim hep bi aksilik oldu. Kuramadım kıl payı kaçırdım falan kaybetmeyi göze alamam görüyorum. Başarıyla yapanlar var arkadaşlarımada önerdim 2 kişi yaptı. Başarıyla hiç bir problem yaşamadılar. Cihazımda crackli tweak mevcut bu yüzden korkuyorum. Biraz sıkıntı yaşıyanlar vardı bu konu yüzünden konunun netlik kazanmasını bekliyorum. Bir yandanda varsa sıkıntı aynı zamanda geliştirici fixler belki diye zaman tanıyorum kendime. :)

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hocam hala update almaya devam ediyor sanırım jb 2,3 yıl kadar bekledim hep bi aksilik oldu. Kuramadım kıl payı kaçırdım falan kaybetmeyi göze alamam görüyorum. Başarıyla yapanlar var arkadaşlarımada önerdim 2 kişi yaptı. Başarıyla hiç bir problem yaşamadılar. Cihazımda crackli tweak mevcut bu yüzden korkuyorum. Biraz sıkıntı yaşıyanlar vardı bu konu yüzünden konunun netlik kazanmasını bekliyorum. Bir yandanda varsa sıkıntı aynı zamanda geliştirici fixler belki diye zaman tanıyorum kendime. :)
crackli ne varsa kaldır öyle yap zaten restoeden sonra jb yapıp tekrar kurarsın sonra

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
crackli ne varsa kaldır öyle yap zaten restoeden sonra jb yapıp tekrar kurarsın sonra
Aynen öyle yapıcam hocam zaten yapanlardan tecrübelerini okuyorum sürekli biraz daha bilgi edindikten sonra inşallah şansımı denicem

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben ilk restore yaptığımda bende de baya crackli tweak kuruluydu sıfırlamada sorun yaşamadım. Siz yinede cracklerden arındırın telefonu ondan sonra restore yapın..
Restore yaptıktan sonra iCloud yedeklemelerini yükle demiştim eski tweak ayarları falan hep yükledi. Restoreden sonra yedeklemeleri yüklemeyin. 😁
Bu arada crackli tweak harbi telefonu yoruyormuş. Şuan da crackle alakalı hiç bişey yok telefonda beğendiğim tweakları satın alıyorum cayır cayır çalışıyor telefon. 😅

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben ilk restore yaptığımda bende de baya crackli tweak kuruluydu sıfırlamada sorun yaşamadım. Siz yinede cracklerden arındırın telefonu ondan sonra restore yapın..
Restore yaptıktan sonra iCloud yedeklemelerini yükle demiştim eski tweak ayarları falan hep yükledi. Restoreden sonra yedeklemeleri yüklemeyin. 😁
Bu arada crackli tweak harbi telefonu yoruyormuş. Şuan da crackle alakalı hiç bişey yok telefonda beğendiğim tweakları satın alıyorum cayır cayır çalışıyor telefon. 😅
unc0ver (cydia) yoksa sileo mu kullanıyorsun ?

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
@Kenan___ hocam dmg arayıp sonra tekrar başa atıyor çözümü nedir acaba? En son sürüm ile de yaptım 1.1.6 sürümüyle de yaptım sonuç aynı. Hem indirdim hemde pc den attım yine aynı.

C

clkgkmn

Guest
bir şey dikkatimi çekti restore sonrası unc0ver tekrar kurduğumda ( cihaz değil ) unc0ver ilk kurulum gibi olmadı unc0ver üzerinden restore yapmış gibi oldu electra böyle değildi :nusenuse:
@efsane6
doğru söylüyor restore işlemi gerçekten gereksiz yüklediğiniz tweaklerin ekran görüntüsünü alın kaldırmak istediğinizde ekran görüntülerine bakarak filza veya icleaner üzerinden tweak ile beraber kalıntılarını temizlersiniz tercihim filza

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
bir şey dikkatimi çekti restore sonrası unc0ver tekrar kurduğumda ( cihaz değil ) unc0ver ilk kurulum gibi olmadı unc0ver üzerinden restore yapmış gibi oldu electra böyle değildi :nusenuse:
@efsane6
doğru söylüyor restore işlemi gerçekten gereksiz yüklediğiniz tweaklerin ekran görüntüsünü alın kaldırmak istediğinizde ekran görüntülerine bakarak filza veya icleaner üzerinden tweak ile beraber kalıntılarını temizlersiniz tercihim filza
Ne yani şimdi bunca emek vs boşamı diyorsunuz yapmayalımmı restore şaka bi yana ben şahsen sileo denemek istediğim için yapıcam restore yoksa cydia yı hiçbişeye değişmem. Yani yapmışken hem restore hem de temiz bir geçiş yapayım diye düşünüyorum. Succession sileo desteği de geldi sadece şuan için A12 için çalışmalar yapıyormuş geliştirici.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

C

clkgkmn

Guest
@AdemUysal
:D sileo fena değil ama gerekmiyorsa bir sıkıntı yoksa bence deneme derim hem zaman kaybı hemde sıkıntı olursa elindeki jailbreakten de olursun

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@AdemUysal
:D sileo fena değil ama gerekmiyorsa bir sıkıntı yoksa bence deneme derim hem zaman kaybı hemde sıkıntı olursa elindeki jailbreakten de olursun
En çok korktuğum da bu zaten ama kenan car yöneticilerden snapcat mı ne onla yedek alıp aynı anda kullanılabiliyormuş onundeniycem. Jb den olurum diye elmada kalma ihtimaline karşı 12.2 ipsw indirdim dün akşam. Aynı anda cihazdan succession ile 12.1.2 yi indirdi program. İlk önce şu cydia sileo geçiş konusun dan yararlanarak sileo kurmayı düşünüyom ama her an kararım değişebilir :) restore de edebilirim sizin alnıycanız riski göze alıcak gibiyim

C

clkgkmn

Guest
@AdemUysal
bu kadar beklediysen ve hala emin değilsen bence bulaşma derim kendim için dün en son sürümü indirmiştim ne olur ne olmaz diye ama herşeyi göze almıştım kısaca sonuç başarılı oldu orasıda ayrı :okay:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
En çok korktuğum da bu zaten ama kenan car yöneticilerden snapcat mı ne onla yedek alıp aynı anda kullanılabiliyormuş onundeniycem. Jb den olurum diye elmada kalma ihtimaline karşı 12.2 ipsw indirdim dün akşam. Aynı anda cihazdan succession ile 12.1.2 yi indirdi program. İlk önce şu cydia sileo geçiş konusun dan yararlanarak sileo kurmayı düşünüyom ama her an kararım değişebilir :) restore de edebilirim sizin alnıycanız riski göze alıcak gibiyim

Hocam risk misk yok artık anla. :D Kaç kişi restore etti telefonunu herkes de özellikle sana söyledi. Ben de dahil. Restore et de kurtul artık. :D

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben de cesaret edip restore yapamıyorum, daha önce bu şekilde jb kaybetmiştim... bir arkadaş yardımcı olmazsa yapamayacağım galiba

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Restoreden sonra iTunes’ten geri yükleme yapılıyor mu

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İcloud ve itunes yedek yüklemesi yapmayın cihazınızı yeni bir cihaz olarak ayarlayın.

Ronger16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
son sürüm ile iki kez denedim olmadi yorumlardan okudum b6 ile tekrar yaptim sorunsuz bi sekilde restore etti

Cihaz İphone 7
Sürüm 12.1.1
Cihazda creck yok
Teşekkürler @Kenan__ Kardeşim

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hocam risk misk yok artık anla. :D Kaç kişi restore etti telefonunu herkes de özellikle sana söyledi. Ben de dahil. Restore et de kurtul artık. :D
b6 yada son sürüm 1.2.4 ile yapacağım. Diyelimki son sürümde hata veriyor bunu restore ederken mi veriyor yoksa restoreye başlamadan önce mi ? yani başladıktan sonra hatalar meydana gelirse iş sakat demek :) dün ipsw indi sorunsuz unzipping falan yazdı ve şuanda restoreye hazır. İnen dosyanın (12.1.2) yedeğinide aldım.

Tips
Tips
Üst Alt