Neler yeni

Sub-Process dpkg Hatası Hk.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar öncelikle dün itibari ile futurerestore kullanarak Iphone X 16.0 beta 3'ten 14.8 sürümüne düşürdüm,haliyle root file system izinlerinde bozulmalar meydana geldi ve cydia'ya girdiğimde 55 güncelleme ve bircoğu sistemsel olmak üzere güncellemek istediğimde resimdeki hataları almaktayım.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.5649164F-DFBC-43F9-899C-EF0CB26E0F00.png5227C550-0F88-49AC-ACDF-0E4A40472709.png

Cihaz
Iphone X
Sürüm
14.8

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
cydia sistem dosyaları vs sorunlu görünüyor. restore rootfs ve reinstall cydia seçeneklerini ayrı ayrı secerek sıfırlayın kurulumu sıfır gibi baştan yapın. iyi forumlar.

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar öncelikle dün itibari ile futurerestore kullanarak Iphone X 16.0 beta 3'ten 14.8 sürümüne düşürdüm,haliyle root file system izinlerinde bozulmalar meydana geldi ve cydia'ya girdiğimde 55 güncelleme ve bircoğu sistemsel olmak üzere güncellemek istediğimde resimdeki hataları almaktayım.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 19314Ekli dosyayı görüntüle 19315
Hocam yeri değil ama bir sorum olacak size. Sürüm düşürmeyi ben çok denedim "MacOS - Linux üzerinden" telefon bir türlü pwndfu moduna alamadım telefonu. aşamaları takip ederek mi yaptınız ? Çok araştırdım en sonunda pes ettim. Birde telefonu yeniden başlatınca pc ile tekrar boot etmen mi gerekiyor.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam yeri değil ama bir sorum olacak size. Sürüm düşürmeyi ben çok denedim "MacOS - Linux üzerinden" telefon bir türlü pwndfu moduna alamadım telefonu. aşamaları takip ederek mi yaptınız ? Çok araştırdım en sonunda pes ettim. Birde telefonu yeniden başlatınca pc ile tekrar boot etmen mi gerekiyor.
Ustam Mesajını yeni gördüm,google'a ipwndfu-A11-patch-rom yazarsan eğer githubta olması lazım ben bu şekil pwndfu moduna almıştım

Tips
Tips
Üst Alt