Neler yeni

Stashing for iOS 10.2.1

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamun aleykum cihazimda saigon 10.2.1 jb kurulu ve cydianin hafizasi dolmak uzere stashing ios 10 tweakinin kurmak istedigimde depends hatasi veriyor yani uyumlu diyil ama redditde arawdirdim stashingin dep dosyasini indirib icinde ios 10 yerine ios 10.2.1 yazdigimiizda yukleniyormuw redditde bawarili sekilde yukleyende vardi yardim etseniz bende kursam sevinirm hafiza doldugu icin tweak kuramiyorum bi el atin buna kardewler

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
tamamdir hocam saolsin deniyorum simdi

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
allah razi olsun hocam denedim ve oldu 60mb yer açildi
hocam sizde de kasma olacak mı bi dikkat edinde bende 5s var 16 gb bu tweaki yükleyince uygulamar çok geç açılıyor

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam sizde de kasma olacak mı bi dikkat edinde bende 5s var 16 gb bu tweaki yükleyince uygulamar çok geç açılıyor
hocam ilk basta biraz oldu sonradan olmadi biraz daha kullanayim deneyimlerimi yazarim buraya cihaz kassada mecbur indirmeliyiz bu tweaki yoksa teak kurmaya yer olmuyor

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
hocam ilk basta biraz oldu sonradan olmadi biraz daha kullanayim deneyimlerimi yazarim buraya cihaz kassada mecbur indirmeliyiz bu tweaki yoksa teak kurmaya yer olmuyor
aynen öyle şuan sadece kb boyutunda olanları yükliye biliyorum kasmasındansa yüklememeyi tercih ettim ben arkadaş ortamında geç açılınca jb nin telefona zararları gibi kötü durum anlaşılıyo filan bide beklemeyi sevmiyorum

Tips
Tips
Üst Alt