Neler yeni

Tweak Springtomize 4

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Başkan yaparsan 10 numara olur olmasada canın sağolsun
Uğraşıcam ama biraz zor gibi maalesef
Evet bende çok uğraştım ama bi yol bulamadım. Daha doğrusu yamayı atacak yol bulamadım. İos 11'de değişmiş birçok şey. Zaten library içindeki Preference klasörlerinden başka doğru düzgün birşey yok, onlarda plist dylib vs.
Bendeki yama strings uzantılı.. İnşallah bi yol bulunur, böylede kullanılıyor ama türkçe daha emin kullanırız. Neyse emekleriniz için teşekkür ederim @yusuf.ozgul

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Evet bende çok uğraştım ama bi yol bulamadım. Daha doğrusu yamayı atacak yol bulamadım. İos 11'de değişmiş birçok şey. Zaten library içindeki Preference klasörlerinden başka doğru düzgün birşey yok, onlarda plist dylib vs.
Bendeki yama strings uzantılı.. İnşallah bi yol bulunur, böylede kullanılıyor ama türkçe daha emin kullanırız. Neyse emekleriniz için teşekkür ederim @yusuf.ozgul

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Türkçe yama için dosyayı buldum ama dosyada küçük bi düzenleme bile bozuyor. Geliştirici dosyayı kontrol ediyor, değişiklik farkedince çalışmıyor.

Sezeryakup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos 11 de kuruluyor ama çofazla çökme oluyor

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tam stabil olmasada gayet iş görür durumda şuan teşekkürler

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hocam bu şekilde ikonları hangi ayarlarından yapıyoruz çok önceleri yapmıştım ama bunda bulamıyorum eğer yardımcı olursan sevinirim birde springtomizede ne yaptım bilmiyorum fakat klasör yapamıyorum izin vermiyor tweaki kaldırınca yada kapatınca ikonları iç içe atabiliyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
hocam bu şekilde ikonları hangi ayarlarından yapıyoruz çok önceleri yapmıştım ama bunda bulamıyorum eğer yardımcı olursan sevinirim birde springtomizede ne yaptım bilmiyorum fakat klasör yapamıyorum izin vermiyor tweaki kaldırınca yada kapatınca ikonları iç içe atabiliyorum
Springtomize >>Sayfa ayarları>>en aşağıda üç seçenek var (ibre)

Not: Springtomize 4– IOS 11’de tam çalışmaz

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Springtomize >>Sayfa ayarları>>en aşağıda üç seçenek var (ibre)

Not: Springtomize 4– IOS 11’de tam çalışmaz
onu yaptım fakat ikonları iç içe atmıyor bi yerde bi ayarı değiştim ama bilmiyorum tweaki kapatınca oluyo açınca klasör yapamıyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
onu yaptım fakat ikonları iç içe atmıyor bi yerde bi ayarı değiştim ama bilmiyorum tweaki kapatınca oluyo açınca klasör yapamıyorum
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Bu video’yu bir izle :)

Tips
Tips
Üst Alt