Neler yeni

Spotify çevrimdışı müzik dinlemek (Spotilife içerir)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,
Bildiğiniz üzere Spotify üzerinde Spotilife Tweak'i kullanılsa dahi çevrimdışı müzik dinlemek maalesef mümkün değil. Bu yazımızda bunu kısmen de olsa olsa mümkün kılacağız.
Ne kadar çevrimdışı diye belirtsem de Spotify'nin bir süreliğine online olduğunuzu anlaması için bir miktar internetiniz olmalıdır!

Bunun için ihtiyacımız olanlar;
- Spotify
- Spotilife
Spotilife geliştiricisi Julioverne repo adreslerini kapattığı için, Spotilife Tweak'i deb dosyasını bu adresten indirerek Filza ile yükleyebilirsiniz:

Spotilife Tweak'ini yükledikten sonra, Spotify uygulamasına girdiğinizde herhangi bir hesapla giriş yapabilirsiniz. Premium olup olmaması önemli değil.
Tweak, Premium özelliklerini aktif edecektir.

Ek bilgi: Spotify ayarlarında Aktarım kalitesini En Yüksek yapmanızı tavsiye ederim. Bu sayede şarkıları yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.
Wi-Fi ile bağlanıyorsanız sorun yok fakat mobil veriyi fazla tüketebilir.

Adım adım ne yapıyoruz:
- Spotify uygulamasında kendimize bir liste oluşturuyoruz
- Bu listeye dinlemek istediğimiz şarkıları ekliyoruz
- Listeye giriyoruz ve en baştaki şarkıyı açıyoruz
- Listedeki tüm şarkıların tek tek çalması gerekiyor (Bu sayede şarkıların verileri cihaza inmiş olacak)

Cihaza önbellek şeklinde inen şarkıları, sonrasında Spotify Ayarlarından silerek cihazda yer açabilirsiniz:
spotify1.png
(Sildiğiniz takdirde çevrimdışı dinleyemezsiniz)

Yapmanız gerekenler bu kadar. Spotify'e girdikten sonra internetinizi açın, bir şarkı başlatın ve interneti kapatın. Listede daha önce çalan tüm şarkıları dinleyebilirsiniz.
Bu yöntem, şarkıları internet bağlantınızı kapattıktan sonra dinlediğiniz için cihazın şarj süresini uzatacaktır. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Son düzenleme:

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Spotify hesabı satılır hanıım spotify'cı geldi hanıım 3'ü 5 3'ü 5 kaçırma!

surfingtaco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Büyük umutlarla girdim konuya fakat 400 parçalık playlistim için pek uygun değilmiş :(

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Güncelleme gelmesi lazım artık çalışmıyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt