Neler yeni

[Soru]Weblock ile reklam engelleme

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ben reklam engelliyorum ancak kendi filtrelerimi, adquard vb filtreleri koyuyorum. Doğru yere koyup koymadığımdan emin değilim. White listte anti adblockers çalışıyor. Sitelerin reklam engelleme programını engellemesini engelliyor. Diğer reklam engelleme adresleri çalışıyormu emin olamadım. Onları my filters e mi ekleyim yoksa white liste koyup hepsini açık halemi getireyim ? Bilgisi olan yardımcı olabilirmi?437FE6D6-200A-4030-BC71-1A6EC14E5319.png5C0D4706-9301-4F8B-AF5F-FFD256BC9B82.png
Mesaj düzenlendi:

Filterse koymam gerekiyor normalde değilmi ?
Mesaj düzenlendi:

Proxied url ve allowed url farkı nedir ? Beyaz listede allowed url yazıyor. Allowed urlyemı ekleyeceğim rekşam engelleme filtrelerini ?

Son düzenleme:

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sorunuzun cevabını bilmiyorum ama uygulamaya filtre ekleyince Adblock gibi reklam engelleyebiliyor mu?

muzisyenizm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sorunuzun cevabını bilmiyorum ama uygulamaya filtre ekleyince Adblock gibi reklam engelleyebiliyor mu?
Ben kullandım uygulama içi bazı reklamları engelliyordu. Aslında olay Google’ın reklam linkleriyle olan bağlantıyı kesmek. Addlist’de bu linkler varsa engellemiş oluyor durum bu. Adblock daha iyi tabii.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ben kullandım uygulama içi bazı reklamları engelliyordu. Aslında olay Google’ın reklam linkleriyle olan bağlantıyı kesmek. Addlist’de bu linkler varsa engellemiş oluyor durum bu. Adblock daha iyi tabii.
Bu paralısı adblock bir ara çok iyiydi reklam engellememeye başladı bende biryerden bu uygulamayı ücretsiz appstoreden buldum

muzisyenizm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Bu paralısı adblock bir ara çok iyiydi reklam engellememeye başladı bende biryerden bu uygulamayı ücretsiz appstoreden buldum
Appeven sayesinde ücretsiz (vpn kullanmadan) indirebilirsiniz

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Appeven sayesinde ücretsiz (vpn kullanmadan) indirebilirsiniz
benn apple id buldum appstoreden indirdim son sürümğ sağolasın o sitelerde reklam kazıyorlar kullanmıyorum, cihazda çöp oluşuyor

Tips
Tips
Üst Alt