Neler yeni

Çözüldü Snapchat'e Üçüncü Parti Bir Uygulamayla Erişmeye Çalışıyorsunuz Hatası

sbariskoroglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Snapchat ile ilgili hiçbir tweak kullanmıyorum. 3 gündür bu hata durumu söz konusu. Uygulamaya yarım saat önce güncelleme yaptım ancak halen üyeliğe giriş yaparken
Snapchat'e Üçüncü Parti Bir Uygulamayla Erişmeye Çalışıyorsunuz Lütfen Bunun Yerine Resmi Snapchat Uygulaması İndirin hatası alıyorum. LIBERTY LITE ile de bir sonuç alamadım. Uncover 3.0.1 ios 12.1.1 b3 kullanıyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

omergers1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Snapchat ile ilgili hiçbir tweak kullanmıyorum. 3 gündür bu hata durumu söz konusu. Uygulamaya yarım saat önce güncelleme yaptım ancak halen üyeliğe giriş yaparken
Snapchat'e Üçüncü Parti Bir Uygulamayla Erişmeye Çalışıyorsunuz Lütfen Bunun Yerine Resmi Snapchat Uygulaması İndirin hatası alıyorum. LIBERTY LITE ile de bir sonuç alamadım. Uncover 3.0.1 ios 12.1.1 b3 kullanıyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim. Teşekkürler.
Ancak nosub tweak ile girebilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

gokaykasap

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11

Bu debi kurarak sorunu çözebilirsiniz

tolgasnigga

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
snap+ için hangi tweakı kullanıyorsun cydiadan indirdiğim tweakte galeriden snap atamıyorum

gokaykasap

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
snap+ için hangi tweakı kullanıyorsun cydiadan indirdiğim tweakte galeriden snap atamıyorum

Akman10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Konuyu hortlatiyorum bende 13.5 jailbreak kullanicisiyim benim aldigim hata giris yapar gibi gosterip direk hesabimi kitliyor ve snapchat giris ekranina atiyor bunu nasil halledebilirim yardim ederseniz sevinirim

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaslar ucuncu parti diyor banada snapbreakin guncel surumunu kurdum amayine ayni.

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Downgrade ederek cozdum. Yeni surumde bi sekilde acmiyor jailbreakten dolayi

Tips
Tips
Üst Alt