Neler yeni

Snapchat 3. Parti Hatası

Emreilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefonum jailbreakli ama snapchat ile ilgili tweak indirmedim ve şu hatayı verdi 12 saat kilitlenicek felan diyo yardım1BA992A0-4AD5-40C7-B6CA-16FA97BE163C.png

Cihaz
İphone 7
Sürüm
11.3.1
Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Liberty Lite yükleyerek, Snapchat'in Jailbreak'i algılamasına engel olabilirsin.

Emreilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Redditte de çoğu kişide oluyomuş umarım işe yarar serilerimi kaybetmek istemiyorum

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Snapchat zaten algılamış, bu saatten sonra hesabın kitlenirse dahi, Snapchat ile iletişime geçmelisin. Ben 4-5 kere bloke yedim, ertesi gün açılıyor genelde. Bu arada Snapchat artık, Snapchat++ uygulamalarına engel getirdi ve dolayısıyla her modlamayı algılamak için odaklanmış durumdalar. Ya araştırıp bulup, son sürüm Tweak kullanacaksın. Ya da Flex 3 üzerinden SnapNoShot, Infinite Snap gibi uygulama patch'lerini yükleyeceksin. Bu ilk uyarıda büyük ihtimal bir şey olmaz fakat ikinci uyarıda süresiz engellenme ihtimalin var.

Emreilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12 saat ban yedim zaten de sonrasında yine uyarı atarlarsa nasıl iletişime geçicem

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Snapchat zaten algılamış, bu saatten sonra hesabın kitlenirse dahi, Snapchat ile iletişime geçmelisin. Ben 4-5 kere bloke yedim, ertesi gün açılıyor genelde. Bu arada Snapchat artık, Snapchat++ uygulamalarına engel getirdi ve dolayısıyla her modlamayı algılamak için odaklanmış durumdalar. Ya araştırıp bulup, son sürüm Tweak kullanacaksın. Ya da Flex 3 üzerinden SnapNoShot, Infinite Snap gibi uygulama patch'lerini yükleyeceksin. Bu ilk uyarıda büyük ihtimal bir şey olmaz fakat ikinci uyarıda süresiz engellenme ihtimalin var.
Her hafta düzenli ban yiyorum sorun yok sadece süresi artıyor belki ilerde kalıcı olabilir en son 2 gün geçti açmadı ban yeme sebebimde ise yeni tweak görüyorum indiriyorum snap için sonra üşeniyorum silmiyorun snape bi giriyorum sisteme düşmüş oluyor galiba birkaç saat sonra ban :D

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Uyguladıkları son güvenlik tedbirleri beni benden aldı. Hiçbir Snapchat++ uygulamasında giriş yapmaya izin vermiyor. Geç kalınmış ama güzel bir karar olmuş. Bize çare değil, orası ayrı konu. @Doğu

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Liberty de işe yaramıyor giremiyorum snapchat e napcam ben yardım edin

Moderatör tarafından düzenlendi:
Tips
Tips
Üst Alt