Neler yeni

Smule Sing! v6.1.1 VİP sürüm

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Hileli Oyun/Uygulama ismi: Sing! Karaoke by Smule By Smule
iTunes Link:
Bundle ID: com.smule.sing

Gerekli Uygulamalar:
  1. Jailbreakli veya jailbreak olmayan iPhone/iPad/iPod Touch.
  2. [tıklarsan indirir.]
  3. Bilgisiyar Windows/Mac/Linux fark etmez

Özellikler:
  1. VİP aktif
  2. Bütün şarkılar açık

Yükleme Talimatları:

• Cihazınıza daha önceden yüklediyseniz uygulamayı kaldırın. İlerlemeyi kaybetmemek için yedeklediğinizden emin olun.
  • Yukarda belirtilen .ipa dosyasını indirin.
  • Cydia İmpactor'u yukarıdan indirin.
  • Bilgisayarınızdaki Cydia Impactor'u açın iOS Cihazınızı bağlayın ve cihazınızın isminin Cydia Impactor'da görünmesini bekleyin.
  • Cihazınız görüntülendiğinde, değiştirilmiş .IPA dosyasını sürükleyin ve Cydia Impactor uygulamasının içine bırakın.
  • Artık iTunes e-posta girişinizi ve ardından Apple ID şifrenizi girmeniz istenecektir. Devam edin ve gerekli bilgileri girin.

Bunun için tek kullanımlık bir Apple kimliği kullanmanız önerilir.

• Cydia Impactor'ın s IPA'yı yüklemeyi bitirmesini bekleyin.
  • Yükleme bittiğinde ve uygulamayı Ana sayfanız'da gördüğünüzde, şimdi Ayarlar -> Genel -> Profiller ve Cihaz Yönetimi'ne gitmeniz gerekecektir . Şimdi 5. Adım'dan girdiğiniz e-postaya ve ardından '[email protected] adresine güven ' üzerine dokunun .
  • Şimdi Ana Ekranınıza gidin ve yeni kurulan IPA'yı açın ve her şey iyi çalışmalı.
Ücretsiz Apple Geliştirici hesapları için, bu işlemi her 7 günde bir tekrar etmeniz gerekecektir.

Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
İndirme linki Adf.ly tarzı link kısaltma/para kazanma sitesine yönlendirmiş. Bu hem forumda yasak hem de bana göre alıntı yaptığın bir konuyu paylaştığını göz önüne alırsak etik değil. Düzeltmeni rica ediyorum, kolay gelsin.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
İndirme linki Adf.ly tarzı link kısaltma/para kazanma sitesine yönlendirmiş. Bu hem forumda yasak hem de bana göre alıntı yaptığın bir konuyu paylaştığını göz önüne alırsak etik değil. Düzeltmeni rica ediyorum, kolay gelsin.
moruk şimdi fark ettim fakat linke giremiyorum dahi şirket bilgisiyarı herşeyi bloklamışlar sana zahmet o reklamın geçtikten sonraki linkini bana paylaşır mısın dm üzerinden güncellleme yapalım

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Linki buraya bırakıyorum; Bu link kısaltma sitelerine aşırı tepkiliyim, sert çıktıysam kusura bakma kardeşim. Sen gerekli düzenlemeyi yaparsın. Sing! kullanması zevkli uygulamalardan biridir, çok severim. Paylaşım için teşekkürler.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
İnan girebilsem halledeceğim ama işte her tıklamamda bu engel çıkyır :D
link için çok teşekkür ederim <3

1529524354504.png

uchia-Sasuke

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
çok denedim uygulama yüklenmedi <cydia impactor ile denediğimde de verifyingapplication da kaldı ve uygulama telefonda görünmedi>

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İpa dosyası yüklenmiyor.başarısız diye hata veriyor bilgin olsun

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia da hack eklentisi mevcut. Ben o sekilde kullaniyorum tum sarkilar acik. Yalniz profil renklendirme isim degistirme yapmiyor. Sadece istesiginiz sarkiyi direk soylemenizi sagliyor.

downloading...%99

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cydia da hack eklentisi mevcut. Ben o sekilde kullaniyorum tum sarkilar acik. Yalniz profil renklendirme isim degistirme yapmiyor. Sadece istesiginiz sarkiyi direk soylemenizi sagliyor.

downloading...%99
Sürüm bilgisi ve repo adresini belirtirsen sevinirim

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm bilgisi ve repo adresini belirtirsen sevinirim
Pardon eskiden insanelyi reposunda vardi ama o repo eklenmiyor su an. Ben deb olarak yuklemistim, su ana kadar her surumunde calisiyor. En son surumunde kullaniyorum su an.

downloading...%99

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Pardon eskiden insanelyi reposunda vardi ama o repo eklenmiyor su an. Ben deb olarak yuklemistim, su ana kadar her surumunde calisiyor. En son surumunde kullaniyorum su an.

downloading...%99

Test ettim çalıştı sorunsuz teşekkür ederim paylaşımın için

Tips
Tips
Üst Alt