Neler yeni

smsleri kurtarma yardım

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bir kişiyle olan tüm mesajları yanlışlıkla sildim..Veri kurtarma programları ile bir nebze de olsa kurtardım bilgisayar ile ama telefona atamadım..Mesajları telefona atabilmenin yada telefondan kurtarabilmemin yolu var mı?telefondaki mesajların saklandığı yolu bilen var mı acaba?jailbreakli telefonum

Cihaz
iphone 6
Sürüm
11.1.2

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam bi ihtimal var ama yine kesin değil öncelikle semi Jailbreak ile Jailbreak i kaldırın ardından iCloud’dan çıkış yapıp cihazı içerikler ile beraber sıfırlayın cihaz açıldığında iCloud yedeklemesinden geri yükleyin Mesajlar gelir ardından Jailbreak yapıp cihazını normal şekilde kullanabilirsiniz ama şakın Jailbreak ı kaldırmadan sıfırlamayın öyle yaparsanız cihaz elmada kalır güncellemek zorunda kalırsınız.

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam bi ihtimal var ama yine kesin değil öncelikle semi Jailbreak ile Jailbreak i kaldırın ardından iCloud’dan çıkış yapıp cihazı içerikler ile beraber sıfırlayın cihaz açıldığında iCloud yedeklemesinden geri yükleyin Mesajlar gelir ardından Jailbreak yapıp cihazını normal şekilde kullanabilirsiniz ama şakın Jailbreak ı kaldırmadan sıfırlamayın öyle yaparsanız cihaz elmada kalır güncellemek zorunda kalırsınız.
bu seçenek aklıma geldi ama jailbreakli olduğu için sıfırlamak sıkıntı yaratabilir hemde bir sürü program tweak kurulumu baya uğraştırır beni..

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak'i bir şekilde kaldırsanız dahi (tam anlamıyla kaldıramazsınız), Ayarlar'dan Jailbreak yapılmış bir telefonu sıfırlamak, her açıdan tehlikelidir. Mesajları telefona yüklemen şart mı? İsteğin biraz ilginç geldi bana.

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak'i bir şekilde kaldırsanız dahi (tam anlamıyla kaldıramazsınız), Ayarlar'dan Jailbreak yapılmış bir telefonu sıfırlamak her açıdan tehlikelidir. Mesajları telefona yüklemen şart mı? İsteğin biraz ilginç geldi bana.
yılların mesajları vardı onun için önemli

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Konu'dan anladığım kadarıyla telefondaki mesajları, veri kurtarma programlarının yardımıyla bilgisayar'da bir kısmını kurtarmışsın. Bunu nasıl yaptın?

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Fone lab adlı bi programla kurtardım
Mesaj düzenlendi:

isterseniz buraya crackli versiyonuyla upload edebilirim

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Eğer ki mesajların iCloud'a kayıt ediliyorsa, Ayarlar'a girip, iCloud bölümünden çıkış yapıp. Sonrasında tekrar hesabına giriş yaparak, Mesajlar anahtarı açık şekilde verilerini geri yüklemeyi denedin mi? Belki son sildiğin mesajlar, eşzamanla yapılmamış dolayısıyla gitmemiş olabilir.

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iCloud tan çıkış yapıp tekrar giril yapmak sadece rehberi geri getirir yedeklenmiş mesajları geri getirmez eğer bilgisayardan ulaşmak yetiyorsa syncios data recovery, imazing yada drfone recovery ile iCloud tan giriş yaparak yedeklememeli indirilebilirsin bu arada proğramları Crackli indirmelisin

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Eğer ki mesajların iCloud'a kayıt ediliyorsa, Ayarlar'a girip, iCloud bölümünden çıkış yapıp. Sonrasında tekrar hesabına giriş yaparak, Mesajlar anahtarı açık şekilde verilerini geri yüklemeyi denedin mi? Belki son sildiğin mesajlar, eşzamanla yapılmamış dolayısıyla gitmemiş olabilir.
deneyeceğim bunu sondan önceki seçenek olarak phonerescue adlı bir program varmış şimdi onu deniyorum
Mesaj düzenlendi:

iCloud tan çıkış yapıp tekrar giril yapmak sadece rehberi geri getirir yedeklenmiş mesajları geri getirmez eğer bilgisayardan ulaşmak yetiyorsa syncios data recovery, imazing yada drfone recovery ile iCloud tan giriş yaparak yedeklememeli indirilebilirsin bu arada proğramları Crackli indirmelisin
yedeklemeyi bilgisayarda kurtardım bi nevi ama telefona aktarmam lazım yada telefondan kurtarmam lazım

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
SMS’ler telefona aktarılıyor mu bilgim Yok ama en azından kurtardığınızdan eminseniz onunla ilgili bi araştırma yaparız
Mesaj düzenlendi:

Yedeklemeyi kontrol edin SMS’ler içinde mi

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
icloud yedeklemeye smsler dahil değilmiş
telefon üzerinden smsleri kurtardım onlarda bilgisayarda dağınık bazıları okunamayacak halde

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iCloud ta SMS’ler yedeklenir kim size yedeklemmez dedi

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam o zaman şöyle deneyim bi yerden bi telefon ayarlayın deneme için sıfırlayıp iCloud ile yedeklemeyi yükleyin kesinlikle gelecektir denemenin zararı Olmaz

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam o zaman şöyle deneyim bi yerden bi telefon ayarlayın deneme için sıfırlayıp iCloud ile yedeklemeyi yükleyin kesinlikle gelecektir denemenin zararı Olmaz
Başka bi telefona gelecektir büyük ihtimal son güncellemem dün gece 1 de yapılmış mesaj gündüz silindi yedeklemeyi de kapattım yarın Birgün Elmada kalırsam falan Artık ne kurtarabildiysek
Mesaj düzenlendi:

Aslında mesajların dosya yolunu bulabilseydim belki orada duruyordur veya bilgisayardan oraya atabilirdim diye düşünüyorum

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dosyadan silindiği için Mesajlar gözükmüyor zatrn kalıntıları vardır elbet ama ile yaramaz tek temiz Yol iCloud yedeklemesini telefondan yüklemek

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aynen doğru diyorsun
Dosyadan silindiği için Mesajlar gözükmüyor zatrn kalıntıları vardır elbet ama ile yaramaz tek temiz Yol iCloud yedeklemesini telefondan yüklemek
giden gitti o zaman

Tips
Tips
Üst Alt