Neler yeni

Sizce uyumlumu arkadaşlar ?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hacım iyi olmuşta yuvarlak dışında bişey kullansaydın keşke dikdörtgen köşeleri hafif kavisli bir tasarım iyi giderdi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz tema işine girdim ve her yeri değiştirmek ile uğraşıyorum şuan ise dialer kısmındayım sizce olmuş mu ?
Tema - Aksoy (kendi tasarımım)
bu tasarıma göre
uidialer kısmı sizce uymuş mu ?

Ekli dosyayı görüntüle 10719

Buda sizdeki normal hali

Ekli dosyayı görüntüle 10720
Gayet şık duruyor.ama bence farklı bir renk te olabilir.mesela yuvarlaklar sarı olabilir.rakamlar yine siyah....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Gayet şık duruyor.ama bence farklı bir renk te olabilir.mesela yuvarlaklar sarı olabilir.rakamlar yine siyah....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
şöyle belki yakın zaman da o tarz birşey de yapabilirim fakat şuan temaya uyarlı gitmek zorundayım :)

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam arama kısmınıda bombeli yapsan bide çok ince bi çember geçsen dışına
- Tema yapımıyla alakalı bi kaynak varmı hocam nasıl yapılıyor diye sormuyorum zahmetlidir illaki sadece ne lazım

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hocam arama kısmınıda bombeli yapsan bide çok ince bi çember geçsen dışına
- Tema yapımıyla alakalı bi kaynak varmı hocam nasıl yapılıyor diye sormuyorum zahmetlidir illaki sadece ne lazım
Dostum şöyle yuvarlaktan dışarı çıkamıyorum çıkmam için arka planda yuvarlama kodu var o yuvarlaktan çıkabilsem yapacağım hocam ama dediğim gibi kodu var ve gerçekten sinir bozucu arka planda sacma bir gariplik oluyor ondan dışarı çıkınca

Evet tema için biraz farklı ve enteresan düşünmen gerek ve birazda shop tasarım bilmen yetiyor.

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam hiç bozma o zaman böylede güzel görünüyor

Tips
Tips
Üst Alt