Neler yeni

Çözüldü Silinmeyen “SON SİLİNENLER” Klasörü 😳

aliuluer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba,

Telefonumdan sildiğim 5860 fotoğraf haliyle Son Silinenler klasörüne taşındı.

Silmek için tümünü seç ve sil diyorum hem bana 5860 fotoğraf olmasına rağmen 9372 öğeyi sil diyor hem de silmiyor!

İCleaner denedim. Yeniden başlattım jb siz silmeye çalıştım olmadı. Ayarlardan saklama alnında silinenleri sil butonu var o da işe yaramıyor!

İçtenlikle YARDIIIIM! 😫😫😫

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bilgisayarından iCloud'a giriş yaparak silmeyi deneyebilir misin ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone saklama alanından son silinenleri sil dermisin.

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
O kadar fotograf normal biraz zaman alir beklemen gerek

aliuluer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Öncelikle yardım etmek için cevap veren herkese teşekküler.. Kimse bir yere nişan atmadı ;)

Tüm söylediklerinizi yapmama rağmen silmese de 1 saat sonra silinmiş şekilde buldum. İlginize teşekkür ediyorum.

İyi forumlar.. :))))

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Öncelikle yardım etmek için cevap veren herkese teşekküler.. Kimse bir yere nişan atmadı ;)

Tüm söylediklerinizi yapmama rağmen silmese de 1 saat sonra silinmiş şekilde buldum. İlginize teşekkür ediyorum.

İyi forumlar.. :))))
Tavsiye: Google Fotos uygulamasını indir ve resimlerini oto senkronize et , GoogleFotos taşımanın sonunda sorar sana , foto uygulamasından şu kadar foto silinsinmi diye ve sende “evet” tıkla bitti

aliuluer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tavsiye: Google Fotos uygulamasını indir ve resimlerini oto senkronize et , GoogleFotos taşımanın sonunda sorar sana , foto uygulamasından şu kadar foto silinsinmi diye ve sende “evet” tıkla bitti
Tavsiyeniz için teşekkür ederim, zaten google fotoğraflar dan sildiğim işin çok birikti ve onun aracaılığıyşa sildim.. Anlayışınıza teşekkürler:)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tavsiyeniz için teşekkür ederim, zaten google fotoğraflar dan sildiğim işin çok birikti ve onun aracaılığıyşa sildim.. Anlayışınıza teşekkürler:)
Bir daha böyle bir silme işlemine gireceğiniz zaman cihazı pc ye bağlayın ve bilgisayar sekmesinden apple iphone hafıza bölümünden DCIM/100APPLE tıklayın ve resimleri silin.

wickedsixxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben cevaplara rağmen hala silemedim Dosyalarım'daki "Son Silinenler" öğelerini. Sekmeye girince "Tümünü Sil"i seçiyorum ya da tek tek siliyorum sonra kayboluyorlar ancak başka bir klasöre girip tekrar "Son Silinenler"e gelince hepsi aynı şekilde duruyor. Hiçbirini kurtaramıyorum da. Saklama Alanı kısmından uygulamayı sildim tekrar yükledim sonuç aynı.
*Dipnot: iPhone Saklama Alanı'ndan "Son Silinenler"i bulamadım. srdgny 'ın söylediği gibi.
**Dipnot: iCloudDrive'dan giriş yapınca son silinenlerde verilerim görünmüyor, boş.
***Dipnot: Jailbreak kullanmıyorum, orijinal cihaz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben cevaplara rağmen hala silemedim Dosyalarım'daki "Son Silinenler" öğelerini. Sekmeye girince "Tümünü Sil"i seçiyorum ya da tek tek siliyorum sonra kayboluyorlar ancak başka bir klasöre girip tekrar "Son Silinenler"e gelince hepsi aynı şekilde duruyor. Hiçbirini kurtaramıyorum da. Saklama Alanı kısmından uygulamayı sildim tekrar yükledim sonuç aynı.
*Dipnot: iPhone Saklama Alanı'ndan "Son Silinenler"i bulamadım. srdgny 'ın söylediği gibi.
**Dipnot: iCloudDrive'dan giriş yapınca son silinenlerde verilerim görünmüyor, boş.
***Dipnot: Jailbreak kullanmıyorum, orijinal cihaz.
İphone saklama alanında fotoğraflar bölümünde

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam sorunum fotoğraflar uygulaması ile ilgili değil, Dosyalar uygulamasında.
Silinmeyen resimler ile ilgili konuya başka bir soru sormuşsunuz, ben sadece alıntıladığınız yer ile ilgili cevap verdim.
Son silinenler kısmında bulunan ve silinmeyen dosyalar hangi uygulama ile bağlantılı ise altında o uygulamanın ismi yazar, konumları kapatırsanız silinir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone’umda bölümünü devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Silinenler bölümünde silmek istediğiniz dosyaya basılı tutun ve şimdi sil deyin

wickedsixxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Üzerine basıp “Şimdi sil”e dokununca da aynı sorun devam ediyor ancak iPhone’umdayı inaktif durumdan tekrar aktif duruma geçirince çözüldü, teşekkür ederim.

yunuspinarrr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ıphonumda bölümü nasıl devre dışı bırakılıyor yardımcı olur musunuz
Mesaj düzenlendi:

nasıl devre dışı kalacak

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt