Neler yeni

Sileo preferenceLoader yok

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sileo preferenceLoader yok haliyle ayarlarda tweaklar yok
Repo yok elimde nereden yükleyecem

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende yüklü ama depends preferenceLoader hatası veriyor

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Neyi yükleyince hata veriyor ekran görüntüsü atabilir misiniz
Crackli callbarx yüklemiştim önceden ondan ötürü hata veriyor.Ama kaldıramıyorum da herhangi bi işlem de yapamıyorum.Crackli uygulamalarda pek önemsemiyosunuz biliyorum.Ama kaldırmak istiyorum ben sadece

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Crackli callbarx yüklemiştim önceden ondan ötürü hata veriyor.Ama kaldıramıyorum da herhangi bi işlem de yapamıyorum.Crackli uygulamalarda pek önemsemiyosunuz biliyorum.Ama kaldırmak istiyorum ben sadece
Chimera jb kullanıyorsanız cihazınızı reboot edin ve jb devre dışı iken chimerayı açın ve restore rootfs ile restore edin (tüm repo ve tweaklarınız silinir) yeniden jb yapın

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kaldırsan dahi yan etkilerinin hala devam etmesi muhtemel, yerinde olsam bi rootfs yapar tekrar temiz kurulum yapardım.

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Chimere değil electra jailbreak bir de rootfs işlemini tam bilmiyorum açıklaması var da anlayamadım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Chimere değil electra jailbreak bir de rootfs işlemini tam bilmiyorum açıklaması var da anlayamadım
Delectra veya succession ile restore yapabilirsin ( cihazın tamamen sıfırlanır)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jail deaktif edip tweaks bölümünü kapatarak jb yapıp sorunlu tweakleri kaldırmayı dener misin ?

Tips
Tips
Üst Alt