Neler yeni

Sileo Hatası

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Toplu tweak kurulumu yaparken, resimdeki kırmızı renkli hatayı alıyorum. Mecbur teker teker kurmam gerekiyor.

E: Unable to fetch some archives, maybe run apt-get update or try with —fix-missing?E32B912B-0C0C-41A6-B13C-8946DE94633A.png

Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.1.1b3

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Terminalden sudo apt-get update komutunu çalıştırmayı denesene bi belki çözer durumu
Root şifreni gireceksin bu komutu çalıştırdıktan sonra

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu sorun bende de oluyor. Dediğin gibi toplu tweak yüklerken oluyor. Arkadaşın dediği gibi terminal de yazdım ama onun da faydası olmadı. Çözümünü bulamadım ben daha.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Terminalden sudo apt-get update komutunu çalıştırmayı denesene bi belki çözer durumu
Root şifreni gireceksin bu komutu çalıştırdıktan sonra
Çözülmedi, —fix-missing ile de yazdım gene olmadı.

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yüklediğin tweaklerden birini calıştıran baska bir sistem tweak i (eklenti gibi ) var. o olmadıgı için o hatayı veriyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yüklediğin tweaklerden birini calıştıran baska bir sistem tweak i (eklenti gibi ) var. o olmadıgı için o hatayı veriyor
Zaten o gerekli tweakı indirirken hata veriyor. O yüzden önce ihtiyaç duyduğu tweakı indiriyorum, ardından kurmak istediğim tweakı kuruyorum.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Zaten o gerekli tweakı indirirken hata veriyor. O yüzden önce ihtiyaç duyduğu tweakı indiriyorum, ardından kurmak istediğim tweakı kuruyorum.
Bende aynı şekilde yapıyorum. Çünkü bazı tweak ve onun yardımcı tweakleri aynı anda kurulmuyor.
Mesaj düzenlendi:

Chimera stabil hale gelene kadar unc0ver’a geçiş yapayım bari.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende aynı şekilde yapıyorum. Çünkü bazı tweak ve onun yardımcı tweakleri aynı anda kurulmuyor.
Mesaj düzenlendi:

Chimera stabil hale gelene kadar unc0ver’a geçiş yapayım bari.
Stabil derken ? Daha ne kadar stabil olacak hocam. Geçen restore ettim telefonu, bütün repoları ekledim önce. Ardından tweakleri yükleyim dedim 5'er, 10'ar, 15'er yükledim. Sadece 2-3 kere bu hatayı verdi. Başka da hiç bir sorununa rastlamadım. Ee buda olsun kaç aylık market. :D

Bir ara bende senin gibi stabil olana kadar geçeyim dedim Cydia'ya. Çok yavaş geldi geri döndüm. :D

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sileo tweak yüklemede tweakler - sırada - kalıyor yüklenmiyor icleaner le temizlik yaptıktan sonra tekrar sileo ya girip yüklemeye çalışınca oluyor

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Güncellemeler arasında Sileo güncelleme paketi var ise toplu yükleme yapmamaya dikkat edin.

Tips
Tips
Üst Alt