Neler yeni

Sileo (Beta) iOS 11.0 - 11.4 beta 3

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra ile iOS 11 jailbreak kullanan arkadaşlar şimdi Cydia'ya benzer bir araç olan Sileo beta ile karşı karşıya. Cydia'ya açıldığı zaman Cydia (GUI) güncellemesi alacaksınız,Ve bu güncelleme, işlemini tamamladıktan sonra yeniden cydia'yı açıp kaynakları yenile yaptıktan sonra Sileo kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

AD6053A8-9A0D-44A6-A99F-5928A7A0D9DD.png9A4FDCED-5B9F-4988-82A1-328806C630BE.png

Sileo Ekibi
- Beta Sürümünde olduğundan hatalar ile karşılaşabilirsiniz.
- Şuan için Electra'nın Son sürümünü desteklemektedir.
- Şu anda, DynasticRepo ödemeleri destekleyen tek repo, CharizTeam çok yakında destekleyecek. Cydia Store yalnızca indirme işlemlerini desteklemektedir.

Sileo Ekran Görüntüleri

5F78EDC2-4A25-4049-912C-D1832F0A9F41.png55B53379-706B-476E-90A6-4FBB30AC7002.png31F6EFF1-581C-4666-B730-AEDB1E7F47B5.png4345901F-4962-45E9-839F-56A17FE3E746.png

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kurup, kurmama konusunda endişelerim var beta da olduğu için. Aslında içim içimide yiyor. @efsane6 abiden bir aksiyon gelirse kurarım bende :nusee:

Buradan arkadaşım @gokmenecer'e selamlar :ole:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ya arkadaşlar bu güncelleme için electranın son sürümde mi olması lazım.yani bende developer hesabı var nasıl güncelliyicez bu electrayı.birde bu sileoyu yükleyince Cydia iptal mı oluyor.yani sileoyu yükledikten sonra normal Cydia gibi tweak yükleyip kaldırabiliyor muyuz...?

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ya arkadaşlar bu güncelleme için electranın son sürümde mi olması lazım.yani bende developer hesabı var nasıl güncelliyicez bu electrayı.birde bu sileoyu yükleyince Cydia iptal mı oluyor.yani sileoyu yükledikten sonra normal Cydia gibi tweak yükleyip kaldırabiliyor muyuz...?
Sürüm olayını tam olarak bilmiyorum ama cydia iptal olmuyor hem sileo hem de cydia oluyor birinde yüklediğini öbüründe bulabiliyorsun zaten.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu güncellemeyi eninde sonunda yapmak zorunda kalkacakmyız.yani mecburen yapacakmıyız bunu???

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
IOS 11-11.1.2 için çıkan v1.1.0 ve 1.1.0-2 sürümü ne yazık ki 1.0.4 sürümü gibi iyi çalışmamakta. sileo 1.0.4 sürümde kurulum yapıyor. biraz daha beklemenizde fayda var.

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
unc0ver kullandığım için deneyemiyorum. :(

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ben yükledim çok hızlı çok güzel 👍

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Aynen doğru diyor efsane telefon kapatım açtım şimdide aktif edemiyorum
Sileo sadece -sözde- Cydia alternatifi olarak sunuluyor...

1. Beta’da ve gelişmesi için çok yol kat etmesi lazım..

2. Saurik olduğu sürece bence şimdilik geçilmez Sileo’ya..

Benden söylemesi

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sileo sadece -sözde- Cydia alternatifi olarak sunuluyor...

1. Beta’da ve gelişmesi için çok yol kat etmesi lazım..

2. Saurik olduğu sürece bence şimdilik geçilmez Sileo’ya..

Benden söylemesi
Ben geçtim silme şansım varmı ? jailbreak aktif edemiyorum bu çıkan yeni sürüm electra başka nerden indirebilirim pc yok şimdi

Son düzenleme:

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
saurik Cydia Substrate'i sadece unc0ver için güncellemiş olduğundan Sileo'yu denemek için Electra'ya geçmek pek mantıklı görünmüyor.Sanırım saurik ile CoolStar'ın arası bozuktu o yüzden muhtemelen saurik Electra için Cydia Substrate güncellemesi yayınlamayacaktır.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ben geçtim silme şansım varmı ? jailbreak aktif edemiyorum bu çıkan yeni sürüm electra başka nerden indirebilirim pc yok şimdi
Sıfır bir kurulum bu durumda en doğru yol

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ne fark ediyor ki cydia güncelleme almışsa electra ve uncOver aynı dır uncOver içinde sileo yüklenmekte yanlışmı?
Mesaj düzenlendi:

öğrenmek ıstıyorum bende iphone x var sürüm 11.3.1 hiç jb yapmadım şimdi merak sardı electra ilemi cydia yükleyim unc0ver ile mi sonuçta her ikisindede sileo yüklenmekte nasıl yol gösterırsınız arkadaşlar?

Son düzenleme:

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ne fark ediyor ki cydia güncelleme almışsa electra ve uncOver aynı dır uncOver içinde sileo yüklenmekte yanlışmı?
Mesaj düzenlendi:

öğrenmek ıstıyorum bende iphone x var sürüm 11.3.1 hiç jb yapmadım şimdi merak sardı electra ilemi cydia yükleyim unc0ver ile mi sonuçta her ikisindede sileo yüklenmekte nasıl yol gösterırsınız arkadaşlar?
uncOver Sileo desteği Yok bildiğin kadarıyla zaten Sileo yükleme sıkıntılı şimdi

Tips
Tips
Üst Alt