Neler yeni

Shsh Kayıtlarıyla Futurerestore Yardım

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba telefonu restore etmek istiyorum. Succesionla denedim sebebini bir türlü defalarca sıfırlamama rağmen bulamadığım ısınma sorunu var. Özellikle ekran parlaklığını açınca deli gibi ısınıyor cihaz. Kullanıcıdostu futurerestore yapıcaktım ama hem pc nin 64 bit olmaması hemde windows 10 olması engeli çıktı bunun dışında nasıl futurerestore yapabilirim 12.1 için shsh kaydım var şuan ki sürümüm 12.0 8 plus

Dipnot; Tweaklerden olduğunu sanmıyorum çünkü kaç kere sıfırlamama rağmen hiç bir tweak yüklü değilken bile ısınıyordu.

Bu arada succesiona kendim ipsw sitesinden indirdiğim yazılımı atıyorum manuel olarak. Sıfırlama yaptığım sürümler ( 1.3 1.1.6 b7) hepsiyle aynı sorunu yaşadım.
Mesaj düzenlendi:

Cihaz
8 plus
Sürüm
12.0

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
64 bit pc lazım. Ayrıca 12.1 restore edince touch id parola kullanamayacaksın. 12.2 shsh kaydın varsa bir bak ona restore edebilirsin

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Neden kullanamıyorum hocam touchid yada parolayı ?
Mesaj düzenlendi:

Malesef yok 12.2 için

Son düzenleme:

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Neden kullanamıyorum hocam touchid yada parolayı ?
Mesaj düzenlendi:

Malesef yok 12.2 için
Son sep tam uyumlu değil ondan. Eğer kullanırsan 2 hafta içinde her touch id ya da parolayla kilit açtığında cihaz restart atıyor. Sen bilirsin karar senin

emrecan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
windos 10 restore yapa bilirsin en son sürümp kullan future restore windows10 icin
bende calisdi win 10 yapdim

Merhaba telefonu restore etmek istiyorum. Succesionla denedim sebebini bir türlü defalarca sıfırlamama rağmen bulamadığım ısınma sorunu var. Özellikle ekran parlaklığını açınca deli gibi ısınıyor cihaz. Kullanıcıdostu futurerestore yapıcaktım ama hem pc nin 64 bit olmaması hemde windows 10 olması engeli çıktı bunun dışında nasıl futurerestore yapabilirim 12.1 için shsh kaydım var şuan ki sürümüm 12.0 8 plus

Dipnot; Tweaklerden olduğunu sanmıyorum çünkü kaç kere sıfırlamama rağmen hiç bir tweak yüklü değilken bile ısınıyordu.

Bu arada succesiona kendim ipsw sitesinden indirdiğim yazılımı atıyorum manuel olarak. Sıfırlama yaptığım sürümler ( 1.3 1.1.6 b7) hepsiyle aynı sorunu yaşadım.
Mesaj düzenlendi:

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Son sep tam uyumlu değil ondan. Eğer kullanırsan 2 hafta içinde her touch id ya da parolayla kilit açtığında cihaz restart atıyor. Sen bilirsin karar senin
Hocam peki bu yaşadığım ısınma probleminin sebebi nedir nasıl çözebilirim.?
Mesaj düzenlendi:

windos 10 restore yapa bilirsin en son sürümp kullan future restore windows10 icin
bende calisdi win 10 yapdim
Hocam yukarda moderatörün söylediği doğruysa uğraşmaya bile değmez bulunduğum sürümün sorununu çözmeye çalışmam daha faydalı olucaktır teşekkürler yinede.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

Hocam yukarda moderatörün söylediği doğruysa uğraşmaya bile değmez bulunduğum sürümün sorununu çözmeye çalışmam daha faydalı olucaktır teşekkürler yinede.
tweaklerden olabilir yaa

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Mesaj düzenlendi:

12.2 SHSH kaydın varsa 3uTools ile başarılı bir şekilde restore yapabilirsin, touch id sorununa takılmadan.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Touch id problemi kalktı mı ortadan :) geçebiliriz yani gerçi daha tweak güncellenmesi laızm biraz daha bekkleyelim.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sep uyumluluğu sağlanmışken çokta geç kalma derim :)

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.2 SHSH kaydın varsa 3uTools ile başarılı bir şekilde restore yapabilirsin, touch id sorununa takılmadan.
Hocam 12.2 yok olan bunlar bunlardan birine geçiş yapabilirmiyim ?
Mesaj düzenlendi:

tweaklerden olabilir yaa
Hocam hiç tweak yüklemediğim halde alıyorun bu sorunu sebebinin seccesion olduğunu söylemek isterdim ama grupta ki diğer arkadaşlarda güncelleyip hiç bir sorunla karşılaşmadıklarını söylüyor.

Ekli dosyalar

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
successionla ilgili değildir bende kullanıyorum kurulu bendede kullandımda daha önce.

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
successionla ilgili değildir bende kullanıyorum kurulu bendede kullandımda daha önce.
Parlaklık full açık bir şey izleyince oluyor yada pubg oynarken ısınma normal elbette ama aşırı oluyor. Sorunu nasıl tespit edebiliriz.?
Mesaj düzenlendi:

Gizlilik veri ve analizlerdeki bir çok hatanın sebebi bu ikisi olarak çıkıyor. Bunlar yardımcı olur mu.?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt