Neler yeni

Shsh kaydı ile eski sürümüme nasıl geri dönerim

Mavimsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar telefonu mecburen güncelledim jailbreak gitti ama ben 12.4 sürümünün imzası açık olduğu zaman shsh kaydımı almıştım, Şimdi tam olarak nasıl yapacağım ne edeceğim bana yardım edebilecek var mı? Shsh kaydı ile nasıl tekrar 12.4 geçeceğim videolu anlatım var mı ?

Cihaz
İPhone 7 Plus
Sürüm
12.4

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar telefonu mecburen güncelledim jailbreak gitti ama ben 12.4 sürümünün imzası açık olduğu zaman shsh kaydımı almıştım, Şimdi tam olarak nasıl yapacağım ne edeceğim bana yardım edebilecek var mı? Shsh kaydı ile nasıl tekrar 12.4 geçeceğim videolu anlatım var mı ?
benim bildiğim şu an o işlemi yaparsanız cihaza şifre koyunca ilk reboottan sonra çalışmıyor olduğu.. belki yanlışımdır ama neden geri dönüyorsun ki 12.4’e? sadece jailbreak içinse macos yoksa windows veya linux için checkra1n beklemek daha mantıklı bence. unc0ver’dan çok daha stabil ben kullanıyorum ip7’mde

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
İmzası açık sürümler ile sep leri uyumlu olmadığı için 12.4 e geçemezsiniz

Tips
Tips
Üst Alt