Neler yeni

Tweak Shortmoji

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak : Shortmoji

Kaynak :

Uyumluluk: ios 12-13

Fiyat : ücretsiz

Açıklama;

Shortmoji , iOS klavyesi için hepsi bir arada bir ayarlamadır, bazı büyük / bozuk / ücretli ayarlamaları değiştirmenize izin verir :

• Textyle
  • KeyShortcut Pro
  • Translomatik
  • ColorBoard
  • SwipeSelection
  • Barmoji
  • DockX
  • RGBoard
  • ve diğer birçok küçük ayar

Ve ayrıca çok daha faydalı şeyler de ekler, Tüm bu özellikler sorunsuz uyumlu bir şekilde çalışır.

Shortmoji klavyeyi özelleştirebilir ve ayrıca klavyedeki iki alana kontroller ekler:

• Tahmin Çubuğu
  • Keyboard Dock (klavyenin alt alanı))

Shortmoji ile birlikte gelen ( 6 Görünüm) herhangi birini koyabilir ve kullanabilirsiniz

• Emojiler
  • Kısayollar
  • Emojiler + Kısayollar
  • Rakamlar
  • İzleme paneli
  • Özel Metinler

Her Görünümün kendi ayarları ve yapılandırmaları vardır. En büyük ve en kullanışlı görünüm, aralarından seçim yapabileceğiniz 1800'den fazla kısayola sahip Kısayollar Görünümüdür . (Aktivatör dahil).

Ana Özellikler:

• Çeviri : Mevcut uygulamadan çıkmanıza veya birden çok düğmeye dokunmanıza gerek kalmadan her şeyi hızlıca çevirmenize olanak tanıyan çok büyük ve kullanışlı bir özellik.
  • Klavye özelleştirme (Yazı tipi boyutu, Klavye rengi, Klavye yüksekliği .. vb.).
  • Özel Renk, Razer Chroma RGB ve Açık Mod ve Koyu Mod için 2 ayarla birlikte Uygulama simge rengine dayalı olarak 3 çeşit renklendirme seçeneği ekler.
  • Klavye Kısayolları: (örneğin , yapıştırmak için V harfini veya kopyalamak için C harfini basılı tutun ).
  • Ana Sayfa Çubuğu özelleştirme (Genişliği, yüksekliği vb. Ayarlayın).
  • Çentikli olmayan aygıtlarda iPhone X Klavye Düzeni'ni etkinleştirin.
  • Destek Aktivatör Eylemler ve Filpswitch geçiş yapar (harekete geçirmek ve Filpswitch yüklenmiş olması gerekir)
  • İOS sistem simgelerinden 1600'den fazla simge seçerek herhangi bir kısayol simgesini değiştirme yeteneği .
  • Tüm Kısayollar , Global / Emoji düğmesi ve Dikte Düğmesi için özel Tek , Çift Dokunma ve Uzun Basma eylemlerini destekleyin .
  • Ayarlarınızı çok kolay bir şekilde içe aktarma, dışa aktarma ve arkadaşlarınızla paylaşma yeteneği.

Her şeyi listeleyemem ama bunlar vurgulanmaya değer özelliklerden bazıları, sadece kurun ve deneyin 😉

Ekran görüntüleri için lütfen

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Kenan___ Çok seçenek var keşke Türkçe yama olsa

Ben tuşlar üzerindeki sayı ve yazıları çukaramadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
@Kenan___ Çok seçenek var keşke Türkçe yama olsa

Ben tuşlar üzerindeki sayı ve yazıları çukaramadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanmadım ama muhtemelen sayı ve yazılar başka bir tweak ile yapılmış. >

@Kenan___ Hocam paylaşım için teşekkürler bu bana Barmoji ile DockX in birleşmiş halini andırdı. :)

Tips
Tips
Üst Alt