Neler yeni

SemiRestore11/ Rollectra Sıfırlamıyor

Beyti17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herkese merhaba 2 gündür cihazı aynı sürümde sıfırlamaya çalışıyorum. Electradaydım uncovera geçtim ve sıfırlayıp yeniden başlamaya karar verdim. Ancak semi restore içerisinde erase all a basınca telefon kapanıp açılıyor. o apple logosunun altında barın dolduğu yer geliyor ama 5 sn içinde kapanıp açılıyor herhangi birşey dolmuyor. Herhangi bi işlem yapılmamış halde yani hiç bir şey silinmemiş halde kalıyor. Hard reset yapıp tekrar jailbrakleyip denedim ancak düzelme olmadı. unc0ver jailbreakteyim şuan sürüm 11.3.1 iphone x telefon.
Ne yapmam gerekir forum da cevap bulamadım kendime bilginiz veya önerebileceğiniz birşey var mı?

Cihaz
iPhone X
Sürüm
11.3.1

JbOkan93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende X Electra dan geçiş yapıcam aynı sorun bendede olur sanırım tweakbox üzerinden 1 yıllık mı kurulum yapıcaksın yoksa pc üzerinden 1 haftalık sürelik aynı işlemi yapıcak olandan mı yapıcaksınız

JbOkan93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu konuya bi gözat istersen

Delectra - iOS 11 - 11.3.1 Electra Jailbreak ve Cydia'yı Kaldırma

Beyti17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende X Electra dan geçiş yapıcam aynı sorun bendede olur sanırım tweakbox üzerinden 1 yıllık mı kurulum yapıcaksın yoksa pc üzerinden 1 haftalık sürelik aynı işlemi yapıcak olandan mı yapıcaksınız
unc0ver a direk geçiş yapıcaksan (herhangi bir restore işlemi yapmadan) hard reset yapıp tweakbox üzerinden unc0ver yükledim o zaten jailbreak yaparken electra le ilgili herşeyi siliyor. Direk o şekilde yapabilirsin.
Mesaj düzenlendi:

Bu konuya bi gözat istersen

Delectra - iOS 11 - 11.3.1 Electra Jailbreak ve Cydia'yı Kaldırma

Teşekkür ederim bu konulara baktım ama ben semirestore yapmak istiyorum yani sıfır başlangıç o yüzden benim derdime çare olmadı :)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Her iki jb'de de Rollectra ile denedim hiç bir sorun yaşamadım.

Bunu indirip jb'yi kaldır. Sonra tekrar jb yapıp dene.

Tips
Tips
Üst Alt