Neler yeni

Saurik - iç Karartan Mesaj -

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Yalnız bayaaa diss atmış :D Bu saurik'i sinirlendirebilir ve kapışma ortamı yaratabilir . Eğer böyle olursa untethered bile gelir :D

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
10 yıldır jailbreakle iç içeyim ilk jb mi snowrain sonra comex in o meşhur 3.1.3 safari jailbreakme kullandım redsnow devteam pod2g bunlar zamanı güzeldi iOS10 dan sonra jailbreak gerileme dönemine girdi bunun sebebi untered jb nin cikmamamasindan dolayı bir çok tweak geliştirici bıraktı ama şimdi slieo ile yeni bir soluk geliyor eski şaşalı günlerine dönecektir

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yalnız bayaaa diss atmış :D Bu saurik'i sinirlendirebilir ve kapışma ortamı yaratabilir . Eğer böyle olursa untethered bile gelir :D
Kapışınca untethered gelmesi ne alaka onu anlayamadım ben ? 😁 “Sen misin lan bunu diyen al sana untethered” mi diyecek Saurik ? 😁😁

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
jailbreak olayı kolay kolay bitmez desteği çekse bile saurik ufak yamalarla,açık bulunduğu takdirde sürekli çıkacaktır belki süresi uzun olacaktır ama çıkmaya devam edicektir. Çünkü cydia açık kaynak kodlu. Sileo için aynı şeyleri düşünmüyorum coolstar biraz ego'ya sahip bir kişilik. Ne olur muamma ama cydia bir şekilde devam edicektir korkmayın.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
jailbreak olayı kolay kolay bitmez desteği çekse bile saurik ufak yamalarla,açık bulunduğu takdirde sürekli çıkacaktır belki süresi uzun olacaktır ama çıkmaya devam edicektir. Çünkü cydia açık kaynak kodlu. Sileo için aynı şeyleri düşünmüyorum coolstar biraz ego'ya sahip bir kişilik. Ne olur muamma ama cydia bir şekilde devam edicektir korkmayın.
Cydia açık kaynak kodlumu güldürme dostum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Afyonteam
Evet ! Cydia açık kaynaklı bir platform (APT,GUİ)

Cydia Substrate Kapalı bir araçtır

JailbreakTR

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@Afyonteam
Evet ! Cydia açık kaynaklı bir platform (APT,GUİ)

Cydia Substrate Kapalı bir araçtır

JailbreakTR

Zaten saurik cydia subsrateyi açmadığı icin eleştiriliyor bir çok geliştirici madem güncelleme vermeyeceksin subsrate kaynağını açık yap geliştirmek isteyenler devam etsin saurik cydianin kaymağını yedi zamanında ne zaman gelirler düştü elini ayağını çekti

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
gülecek bişey görmüyorum.ben demiyorum ayrıca ge0snow,jackjames gibi vs geliştiriciler diyor. Takip ediyorsan görürsün zaten.
Takip ediyorum bir çok geliştirici tamamen açık yap senden sonrakiler geliştirmeye devam etsin diyor ama adam inat

RADAR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Coolstar bunu bildiği için uzun zamandır sessiz sedasız kendi aracına ve mağazasına yoğunlaşmış durumda. Cydia dan sonra sileo hem görsellik hem pratiklik ile geliştiricilere yeni ekmek kapısı olur ki zaten Packix gibi paralı tweak reposu mevcut ve adamlar iOS 12 ile tam uçuşa geçti. Bana göre daha heyecanlı jb zamanları başlıyor :) Xaroldda gitti :)
Xarold gitmesi kötü oldu :( herşeyin tweakı vardı gözüm kapalı tweak seçiyordum 😭

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende hem rootlu android var hemde Jb'li iphone ! Ama hiçbirşey JB'li iPhone'un verdiği hazzı vermiyor :)
Hocam bende huwai telefonumu root yapmak istedim ama ne root yapmak icin exe bulabildim nede calisan link . Neeen bu kadar bulmak zor

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Xarold gitmesi kötü oldu :( herşeyin tweakı vardı gözüm kapalı tweak seçiyordum 😭
Bende çok üzüldüm kapanmasına, dün şu repoyu keşfettim bi bak istersen: a *** respositoty

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu alemden kimler geldi kimler geçti ama iPhone 3G'den bu yana jailbreak kullanan birisi olarak sıkmayın canınızı derim. Evet jailbreak çıkması biraz zaman alıyor ama yine de beklediğinize değiyor.

Ayrıca buradan arkadaşlarım @gokmenecer ve @efsane6'ye selamlar :banana::Laie_22mini:

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Comex Substrate icin alternatif bir yol geliştirecekmiş

Tips
Tips
Üst Alt