Neler yeni

Saurik - iç Karartan Mesaj -

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia'nın ve Substrate'nin yaratıcısı Jay Freeman (saurik)‏ Twitter hesabından açıklamalar da bulundu :

*Jb topluluğunun Cydia’ı unutmasını ve hiç var olmamış gibi düşünüp, yaşamlarına devam etmesi gerektiğini,

*Jb olayının ios 9 dan sonra bitmesi gerektiğini, Jp topluluğunu terk eden Geliştiricileri çok iyi anladığını

*kimseye A12 cihazlar için Substrate güncelleme sözü vermediğini

* Çevresindeki herkesin onu sadece Cydia ve Substrate güncelleyen adam olarak gördüğünü, sürekli olarak aldığı sapm mesajlardan çok rahatsız olduğunu

* Cydia İmpactor projesinde çalışmayı sevdiğini ve yayınlayacağı bir kaç güncelleme olduğunu ( tek olumlu haber )

ve buna benzer iç karartan açıklamalar paylaştı

A12 cihazlara Jb bekleyen üyelerimiz için kötü haber

Kenan___

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hakkaten kötü olmuş insanların hayaliydi jb :(((

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu jb işi yakında paralıya biner biri alır saurikten untethered için çalışır cydia'ı satar

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Untethered olsun paralı olsun. Seve seve veririm 😥 (nerdeeeee o günlerrr)
anladıgım kadarıyla cogu geliştirici eskiden çok ekiple çalışıyorlardı bu işi bedava yapmak istemiyorlar her halde anladıgım kadarıyla

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu bir çağın kapanıp yeni bir çağın açılması gibi birşey ya ! Üzüldüm.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Yapamayanlar için kötü kötü gülesim geliyor ama tabi böyle birşey yapmıcam, bu kitleyi bir anda bırakıp gitmek ne biliyim Tarkan’ın müziği bırakıyorum demesi ve gitmesi gibi birşey. Bu işe muhakkak biri el atacaktır üzülmeyin.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Valla biri el atmazsa çok üzülürüm. Bu yaştan sonra gidip objective c falan öğrenmeyeceğim ! :D

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Jailbreak bir hastalıktır... :)

kolay kolay bırakmaz ama duraklamaların zamanı genişler...

Net bir şey söylemek için bence Çok çok erken..

Siz yinede Elinizde olan jailbreak’li cihazın tadını çıkarın... :)

Cydia Substrate demek ITunes DFU modu demek yani Tüm Sistemde çalışan veya çalışmayan Tweaklerin ilacı demek :)

JailbreakTR

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bu durumda iphone satışları büyük darbe alır çoğunluk androide yönelir

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak bir hastalıktır... :)

kolay kolay bırakmaz ama duraklamaların zamanı genişler...

Net bir şey söylemek için bence Çok çok erken..

Siz yinede Elinizde olan jailbreak’li cihazın tadını çıkarın... :)

Cydia Substrate demek ITunes DFU modu demek yani Tüm Sistemde çalışan veya çalışmayan Tweaklerin ilacı demek :)

JailbreakTR
İçimizi rahatlatacak birine ihtiyaç vardı. Su gibi geldin üstad ! En son JB'mi 2012 yılında yapmıştım untethered o zamandan beri kullanmıyordum. Koskoca geçen 7 seneme yanıyorum. Şimdi destek çekilirse kafama sıkarım :facepalm:

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende hem rootlu android var hemde Jb'li iphone ! Ama hiçbirşey JB'li iPhone'un verdiği hazzı vermiyor :)

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar bence çokta dert etmeyin şuan coolstar var artı farklı kişilerde çıkacaktır.

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
yani son jblenen cihazlar iphone 8 ve iphone x mi oldu? neyi güncellemiyecek anlamadım cydia şu aktif çalışıyor iphone 8 ios 12.1.1

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
yani son jblenen cihazlar iphone 8 ve iphone x mi oldu? neyi güncellemiyecek anlamadım cydia şu aktif çalışıyor iphone 8 ios 12.1.1
Saurik daha fazla zamanını ayırmayacağını beyan etti ama JB'ye tahminim birşey olmaz birsürü geliştirici var illaki yine birşeyler yaparlar. Kim bilir belki daha iyi olur ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bence bu coolstar için süper bir sans kendilerini kanitlarsalar cydia gibi sileoda vazgecilmez olur

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Coolstar bunu bildiği için uzun zamandır sessiz sedasız kendi aracına ve mağazasına yoğunlaşmış durumda. Cydia dan sonra sileo hem görsellik hem pratiklik ile geliştiricilere yeni ekmek kapısı olur ki zaten Packix gibi paralı tweak reposu mevcut ve adamlar iOS 12 ile tam uçuşa geçti. Bana göre daha heyecanlı jb zamanları başlıyor :) Xaroldda gitti :)

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak topluluğunun sauriki paraya boğması gerekiyor😂

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Coolstar bunu bildiği için uzun zamandır sessiz sedasız kendi aracına ve mağazasına yoğunlaşmış durumda. Cydia dan sonra sileo hem görsellik hem pratiklik ile geliştiricilere yeni ekmek kapısı olur ki zaten Packix gibi paralı tweak reposu mevcut ve adamlar iOS 12 ile tam uçuşa geçti. Bana göre daha heyecanlı jb zamanları başlıyor :) Xaroldda gitti :)
Valla sana katılıyorum. Bende heyecanlandım şu an =)

Tips
Tips
Üst Alt